>
GROWNi

GROWNi

Krajinská cesta 32, 921 01, Piešťany
Nezisková organizácia
IČO: 42264723
rozvoj
mentoring
vzdelávanie
dobrovoľníctvo
soft skills
inšpiratívni ľudia
komunita
pracovné príležitosti
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

Galéria

O organizácii

GROWNi je online platforma na ktorej sa práve všetci nachádzame.

Našou víziou je vytvoriť online priestor zameraný na rast, do ktorého sa budú môcť zapojiť skvelí ľudia z celého Slovenska.

Našim cieľom je rozvíjať jednotlivcov nielen po osobnostnej ale i kariérnej a morálnej stránke vďaka online aktivitám postaveným na hodnotách organizácie.

GROWNi je komunitné miesto, v ktorom prepájame jednotlivcov nielen medzi sebou ale aj so zaujímavými lektormi z rôznych vzdelávacích org., inšpiratívnymi mentormi a taktiež súkromným, verejným i neziskovým sektorom. Ponúkame teda široké spektrum rozvojových príležitostí, ktoré sa snažíme mladým ľudom poskytnúť skrz 4 základné moduly, ktoré sa na platforme nachádzajú.

  1. "Naskillujsa" vďaka ktorému majú možnosť mladí ľudia získavať nové vedomosti, skúsenosti a soft-skills z rôznych oblastí pomocou webinárov, live diskusií, experience-sharingu, či zaujímavých článkov.

  2. "Poraďsa", v ktorej si každý nájde mentora/rku podľa vlastných preferencií.

  3. "Pracuj" kde združujeme zaujímavé stážové a pracovné ponuky nielen pre študentov ale i profesionálov.

  4. "Pomáhaj", program expertného dobrovoľníctva,ktorý pomáha rásť projektom na Slovensku.


Zámerom platformy je tak zlúčiť rozvojové príležitosti pod jednu strechu, vytvoriť silnú komunitu a aktivizovať spoločnosť na Slovensku. GROWNi je teda miesto naozaj pre každého, kto chce na sebe pracovať a posúvať vpred nielen seba ale aj svoje okolie.