>
Príležitosť GROWNi #DrivingChange: Lessons Learned s Marekom Rosom

GROWNi #DrivingChange: Lessons Learned s Marekom Rosom

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Zaujíma ťa proces zmien v inovatívnych zahraničných firmách, ktoré založil úspešný Slovák Marek Rosa? Prihlás sa na ONLINE uzavretú diskusiu so CEO a CTO viacerých firiem budúcnosti, ktoré rozvíjajú vývoj umelej inteligencie, Marekom Rosom už 29. 10. o 18:00. Zistíš viac o tom, ako prechádzal z pozície programátora do vedúcej role, nastavovali firemnú kultúru, rozvíjali a rozvíjajú produkty budúcnosti či ako Marek vníma etické dilemy vo firme či v téme AI.

CHCEM SA REGISTROVAŤ: https://leaforg.formstack.com/forms/growni_drivingchange_marek_rosa

business
drivingchange
lessons learned
AI
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
29. 10. 2021 o 18:00 (CET)
Autor
Marek Rosa

Popis

Registruj sa na uzavretú interaktívnu diskusiu už 29. 10. o 18:00. Zisti ako a prečo, Marek založil viacero úspešných firiem, ktoré tvoria inovácie budúcnosti. Ako nastavoval správnu kultúru vo firmách, zladzoval koordináciu všetkých firiem a ako sa snaží prispievať k zmenám etickej kultúry v spoločnosti v oblasti AI. Dozvieš sa viac čo sú jeho lessons learned, z ktorých čerpá dnes v oblasti nastavovania interných a externých zmien. 

CHCEM SA REGISTROVAŤ: https://leaforg.formstack.com/forms/growni_drivingchange_marek_rosa

Počet miest na diskusii je limitovaný. Prihlás sa preto čím-skôr.

Priebeh eventu: Prvá polovica je diskusia medzi Marekom a Braňom. Následne budeš mať ďalšiu hodinu na riešenie tvojich otázok

Diskusia je realizovaná v spolupráci s Websupport.
Tešíme sa na teba!

O autorovi

Marek Rosa

Marek Rosa je CEO a CTO spoločnosti GoodAI, spoločnosti zaoberajúcej sa všeobecným výskumom a vývojom umelej inteligencie. Taktiež je CEO a zakladateľ spoločnosti Keen Software House, najlepšieho nezávislého štúdia na vývoj hier známy svojim bestsellerom Space Engineers (ktoré predalo viac ako 4 milióny kópií). Obe spoločnosti sídlia v Prahe. Marek sa už od detstva zaujímal o umelú inteligenciu. Svoju kariéru začal ako programátor a neskôr prešiel na vedúcu pozíciu. Po úspechu softvéru Keen Software House, bol schopný financovať GoodAI, svoju novú spoločnosť, ktorá sa zameriava výskumom AI - budovanie umelej inteligencie na úrovni ľudí. Spoločnosť GoodAI bola založená v januári 2014 s investíciou od Mareka vo výške 10 miliónov dolárov, ktorá teraz má viac ako 30 výskumných vedcov, inžinierov a konzultantov pracujúcich v rôznych divíziách. V tejto dobe Marek rozvíja firmu Space Engineers a taktiež vedie každodenný výskum a vývoj na rekurzívnej všeobecnej architektúre AI založenej na sebazdokonaľovaní - Badger.

Pre viac noviniek:

Space Engineers: www.SpaceEngineersGame.com

Keen Software House: www.keenswh.com

Medieval Engineers: www.MedievalEngineers.com

GoodAI: www.GoodAI.com

General AI Challenge: www.General-AI-Challenge.org


Podobné ponuky