>
Príležitosť GROWNi Tech Webináre: Zorientuj sa v IT pozíciách

GROWNi Tech Webináre: Zorientuj sa v IT pozíciách

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, startupy

Chceš pracovať v IT, ale neštudoval/a si technický odbor? Hľadíš na IT pracovné ponuky a skratky v nich ti pripadajú ako španielska dedina?

Ktoré role sú pre teba vhodné a ako začať svoju kariéru v tech? Odpoveď na tieto otázky a praktické tipy sa dozvieš na workshope.

kariéra
pozície v tech
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
GROWNi: Lenka Hlinková

Popis

Uvažuješ nad zmenou kariéry bližšie k tech? Láka ťa práca v IT segmente, ale neštudoval/a si technický odbor? Snažíš sa zistiť, ktoré role sú pre teba vhodné?Odpovede (nielen) na tieto otázky a kopec praktických tipov sa dozvieš počas nášho ďalšieho webinára. Ten povedie skvelá Lenka Hlinková, ktorá založila a vedie iniciatívu Lean In Slovakia. Je tiež autorkou prvej motivačno-náučnej knihy Ženský algoritmus, v ktorej vyvracia predsudok, že ženy a technológie k sebe nepatria a zakladateľkou akadémie technických zručností Algorimtus.Počas svojej hodinky porozpráva o tom:

  • Že pracovať v IT môžeš začať kedykoľvek

  • Aké sú základné predpoklady na to, aby si si vybudoval/a úspešnú tech kariéru

  • Čo znamenajú jednotlivé skratky v IT pracovných ponukách a ktorou začať

  • A že IT a láska k učeniu sú neoddeliteľní parťáci

 
Tešíme sa

O autorovi

GROWNi: Lenka Hlinková

Lenka Hlinková inšpiruje najmä dievčatá a ženy k práci s technológiami. Po 12 rokov práce na Slovensku a v Anglicku na pozíciách Digital Project Manager, Business Analyst a UX Designer založila akadémiu technických zručností Algorimtus. Je autorkou prvej motivačno-náučnej knihy Ženský algoritmus, v ktorej vyvracia predsudok, že ženy a technológie k sebe nepatria. Škodlivé predsudky búra aj prostredníctvom iniciatívy Lean In, ktorú na Slovensku založila a vedie. Pravidelne prednáša ako Google Certified Trainer a minulý rok získala ocenenie The Female Role Model of the Year v rámci národného kola súťaže Central European Startup Awards.


Podobné ponuky