>
Príležitosť GROWNi Tech Talks: Ako budovať oscarové startupy

GROWNi Tech Talks: Ako budovať oscarové startupy

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy

Nie je startup ako startup. Jakub Jurových nemá ešte ani 30 a už stál pri zrode Operam, firmy, ktorá vďaka unikátnej AI technológii pomohla hollywoodskym štúdiám vyhrať Oscara.

start-up
AI
etika
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
GROWNi: Jakub Jurových, CEO Deepnote

Popis

Aktuálne ako CEO vedie Deepnote, ktorý získal najväčšiu seed investíciu v regióne a takisto uspel v americkom startupovom akcelerátore Y Combinator. Za tieto triumfy mu právom patrí aj miesto v rebríčku Forbes 30 pod 30.

O tom, v čom spočíva tajomstvo úspechu, ale aj o mnohom inom, budeme s Jakubom diskutovať už najbližšiu stredu. Počas svojej hodinky porozpráva o tom:
• ako vytvárať hodnotu pre zákazníkov
• nakoľko je domain knowledge dôležitá pri dizajnovaní produktov a ako ju získať
• ktoré špecifiká fungovania startupov a akcelerátorov na East coast treba poznať
• akým morálnym dilemám čelil
• či ako žiť svoje hodnoty v tech biznise

O autorovi

GROWNi: Jakub Jurových, CEO Deepnote

Jakub je zakladateľ a CEO startupu Deepnote, ktorý vyvíja nástroje na dátovú analýzu. Deepnote minulý rok získal najväčšiu seed investíciu v regióne a takisto prešiel cez americký startupový akcelerátor Y Combinator. Jakub vyštudoval human-computer interaction na University of Cambridge a v minulosti viedol startup Operam ako CTO.


Podobné ponuky