>
Príležitosť GROWNi #DrivingChange: Lessons Learned s Jánom Cifrom z Websupport

GROWNi #DrivingChange: Lessons Learned s Jánom Cifrom z Websupport

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Zaujíma ťa nastavenie zmien v jednej z najúspešnejších slovenských spoločností s názvom Websupport? Prihlás sa na ONLINE uzavretú diskusiu so CEO, Jánom Cifrom už 19. 10. o 18:00. Zistíš viac o tom, ako tvorili firemnú kultúru, nastavili vedenie inovatívnej organizácie, ako prekonávali etické dilemy, či načerpáš zo skúseností Jana.

CHCEM SA REGISTROVAŤ: https://leaforg.formstack.com/forms/growni_drivingchange_websupport

drivingchange
websupport
firemná kultúra
business
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
19. 10. 2021 o 18:00 (CET)
Autor
Ján Cifra - CEO Websupport

Popis

Registruj sa na uzavretú interaktívnu diskusiu už 19. 10. o 18:00. Zisti ako a prečo, Jano, prijal funkciu CEO spoločnosti Websupport a aké sú jeho plány do budúcna. Ako nastavoval správnu kultúru a ako sa snaží prispievať k zmenám kultúry v spoločnosti. Dozvieš sa viac čo sú jeho lessons learned, z ktorých čerpá dnes v oblasti nastavovania interných a externých zmien. 

CHCEM SA REGISTROVAŤ: https://leaforg.formstack.com/forms/growni_drivingchange_websupport

Počet miest na diskusii je limitovaný. Prihlás sa preto čím-skôr.

Priebeh eventu: prvá polovica je diskusia medzi Janom a Braňom. Následne budeš mať ďalšiu hodinu na riešenie tvojich otázok

Diskusia je realizovaná v spolupráci s Websupport.
Tešíme sa na teba!

O autorovi

Ján Cifra - CEO Websupport

Ján Cifra je výkonným riaditeľom slovenskej webhostingovej spoločnosti Websupport.sk, ktorá v súčasnosti pôsobí v 4 európskych krajinách a patrí k jednotke na slovenskom trhu. Ján pred nástupom do Websupportu pôsobil 3 roky v spoločnosti Piano Media na pozícií Head of Business Development. Veľa pracovných skúsenosti získal riadením veľkých tímov v nadnárodných IT spoločnostiach alebo ako mentor začínajúcich startupov v Bratislave, Bruseli a Londýne. Titul MBA získal štúdiom na Vlerick Leuven-Gent Management School v Belgicku.

Podobné ponuky