>
Príležitosť GROWNi Tech Talks: Ako sa transformovať na inovatívnu firmu

GROWNi Tech Talks: Ako sa transformovať na inovatívnu firmu

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Nie je žiadnym tajomstvom, že inovácie dnes hýbu svetom a kto na túto vlnu nenaskočí, bude to mať komplikované. Našťastie existuje mnoho spôsobov, ako sa tomuto dlhodobému trendu prispôsobiť, nech už je vaše zameranie akékoľvek. Presne o nich budeme už v utorok diskutovať so Slávom, Adamom a Radom, chalanmi, ktorí založili a úspešné vedú inovačné a servis dizajnové štúdio Kiuub.

inovácie
inovačný manažment
transformácia firmy
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
GROWNI: Kiuub

Popis

Počas svojej hodinky porozprávajú o tom:

  • Čo je to servis dizajn a ako funguje

  • Ako sa konkrétne firmy na svoje problémy pozreli "servis dizajnovo" a čo sa potom stalo

  • V čom spočíva podnikateľská vynaliezavosť

  • Ako sa zotaviť po korone

  • Či aké osobné use cases pomohli im a môžu pomôcť aj vám

 
Inováciám zdar!

O autorovi

GROWNI: Kiuub

Kiuub-servis dizajnové štúdio pôsobiace v Trnave, ktoré rieši inovačné výzvy a s tým súvisiace rozvojové možnosti pre firmy. Hľadjú príležitosti v potrebách zákazníkov, overujú potenciál nových zákazníkov a služieb, prinášajú viac spokojných zákazníkov a inovatívne prístupy. Chalani sú tím inovátorov a biznis dizajnérov, ktorí spájajú skúsenosti s budovaním firiem v korporátnom a startupovom svete. Regionálna firma ktorá pomáha rásť rôznym stredným až veľkým spoločnostiam v rôznych regiónoch na SR ale zároveň pracuje aj s korporáciami. Majú za sebou aj dva veľmi úspešné Hackathony- 1. Open API s Tatra Bankou a Raiffeisen Bank, 2. s mestom Trnava: zlepšenie zákazníckej skúsenosti na mestskej poliklinike v Trnave (50 expertov na dizajn, architektúru, IT, marketing a komunikáciu, 10 prototypov, 2 projekty posunuté na realizáciu mestom.)- spomínam Ti to lebo to boli fakt veľmi veľké projekty.

Slavo: Rozbiehal inovácie v energetike aj mobilitných službách. Spoluzaložil ŠKODA AUTO DigiLab v Prahe, Tel-Avive a Pekingu. Co-founder 100CHERRIES. Tohtoročný Forbes 30 pod 30. 

Adam: Pomáhal stratupom v inkubačných a akceleračných programoch ako Uplift a Impact HUB s nastavením dlhodobej udržateľnosti. Dnes má pod palcom business design tím. 

Rado: Pomáhal viac ako 100 korporátnym klientom s náborom mladých talentov na SK, CZ a UK trhu. Pracoval v Nexterii, co-founder projektov Trnavský Cech, Daily Upgrade, YoungHeads.co.


Podobné ponuky