>
Príležitosť GROWNi #DrivingChange: Tvorca digitálnych hier, ktoré dobýjajú svet

GROWNi #DrivingChange: Tvorca digitálnych hier, ktoré dobýjajú svet

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Zaujímajú ťa lessons learned Ivana Krechňáka, CEO PowerPlay Studio, ktorý ako medik zmenil kariéru na tvorcu digitálnych hier a založil vlastnú spoločnosť? Prihlás sa na ONLINE uzavretú diskusiu s Ivanom už 19. 11. o 18:00 a zisti viac o tom, ako slovenská firma dobýja svetový herný trh. Zisti viac o tom, ako Ivan s PowerPlay Studio aplikuje princípy change management, nastavuje firemnú kultúru, expanduje do zahraničia či ako vníma etickú stránku v hernom priemysle. Príď sa inšpirovať od úspešného príbehu slovenskej firmy.

CHCEM SA REGISTROVAŤ: https://leaforg.formstack.com/forms/powerplaystudio

drivingchange
powerplaystudio
game development
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
19. 11. 2021 o 18:00 (CET)
Autor
Ivan Krechňák, CEO PowerPlay Studio

Popis

Registruj sa na uzavretú interaktívnu diskusiu už 19. 11. o 18:00 s Ivanom Krechňákom z PowerPlay Studio. PowerPlay Studio doposiaľ vydalo 18 hier hraných viac ako 20 miliónmi hráčov po celom svete. Najznámejšie tituly sú Athletics Mania, Biathlon Mania a Ski Jump Mania 3. Hry vyvíja medzinárodný tím s viac ako 80 ľuďmi. PowerPlay Studio sa okrem iného aktívne podieľa na propagácii športu a podporuje talentovaných športovcov. V roku 2014 PowerPlay Studio získalo ocenenie Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe ako najrýchlejšie rastúca technologická firma na Slovensku.

CHCEM SA REGISTROVAŤ: https://leaforg.formstack.com/forms/powerplaystudio

Počet miest na diskusii je limitovaný. Prihlás sa preto čím-skôr.

Priebeh eventu: Prvá polovica je diskusia medzi Ivanom a Braňom. Následne budeš mať ďalšiu hodinu na riešenie tvojich otázok

Diskusia je realizovaná v spolupráci s Websupport.
Tešíme sa na teba!

O autorovi

Ivan Krechňák, CEO PowerPlay Studio

Ivan Krechňák, CEO PowerPlay Studio, pôvodne pôsobil ako doktor internej medicíny, no hernému priemyslu sa začal venovať už od roku 2003. Jeho špecializáciou je herný dizajn a psychológia hráča. Ivan je CEO od založenia firmy až doposiaľ.


Podobné ponuky