>
Príležitosť Workshop Design Thinking od Grow with Google

Workshop Design Thinking od Grow with Google

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Kreatívne myslenie sa dá naučiť aj online už 3. 9. 2021! Chcete rozvíjať svoju kreativitu a inovatívneho ducha, ale neviete ako? Myslíte si, že máte dobrý podnikateľský nápad, ale neviete, ako ho vyskúšať? Chcete sa stať podnikateľom, ale neviete, kde začať? Zúčastnite sa workshopu Design Thinking a zoznámte sa s nástrojmi a metódami, ktoré používa Google k vývoju inovatívnych produktov a nápadov.

Chcem sa prihlásiť: https://events.withgoogle.com/ngofsk_20210903/

google
design thinking
workshop
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
3. 9. 2021 o 14:00 (CET)
Autor
Grow with Google

Popis

Design Thinking je metóda riešenia problémov zameraná na používateľa. Začína pochopením jeho potrieb, pokračuje skúmaním inovatívnych riešení a končí testovaním rýchlych prototypov.

V rámci programu New Generation of Founders stretnete nových ľudí s rôznymi skúsenosťami a záujmami. Prejdete všetkými krokmi dizajnu s malým teoretickým základom a množstvom praktických cvičení.


Máte už podnikateľský nápad alebo problém, ktorý chcete vyriešiť? Skvelé! Na našom workshope pochopíte, čo za týmto problémom stojí, ako sa vcítiť do kože používateľa, a ako testovať a vylepšovať produkt.

Dátum workshopu: 3. 9. 2021

Čas: 14:00 - 19:00

Forma: ONLINE

Chcem sa prihlásiť: https://events.withgoogle.com/ngofsk_20210903/

O autorovi

Grow with Google

Grow with Google - Od roku 2016 pomáha miliónom ľudí nájsť si prácu, rozvíjať ich kariéru alebo naštartovať podnikanie. Ich cieľom je pomôcť s urýchlením oživenia ekonomiky. Ich záväzkom je do konca roka 2021 skrz Google programy a nástroje pomôcť 50 000 slovenským firmám a jednotlivcom využívať internet k rastu svojho podnikania, nájdeniu práce a rozvoju kariéry.

GROWNi - ONLINE rozvojová platforma, ktorá prepája a rozvíja ľudí, projekty a organizácie z celého Slovenska a taktiež Slovákov v zahraničí na jednom mieste. GROWNi je vyústením 8 rokov práce organizácie LEAF. Na tvorbe platformy sa spolupodieľa organizácia I AMbitious.


Podobné ponuky