>
Príležitosť GROWNi Tech Talks: Ako byť lídrom vo virtuálnom svete?

GROWNi Tech Talks: Ako byť lídrom vo virtuálnom svete?

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, učitelia, neziskové organizácie

Zvykli ste si už na nové fungovanie vo svete remote práce a online konferenčných callov? Človek je tvor prispôsobivý a vie sa rýchlo adaptovať, no aj napriek tomu s niektorými výzvami stále bojujeme.

leadership
virtuálny svet
Coaching
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
GROWNi: Butterfly Effect

Popis

Na tieto a mnohé ďalšie otázky nám odpovedia odborníci naslovovzatí - Erika Falťanová a Boris Dobiš, profesionálni kouči so zameraním na rozvoj leadershipu, ktorí s rozvojom pomáhajú aj účastníkom nášho programu Butterfly Effect.ako v online prostredí definovať rolu lídra?ako ho v sebe nájsť?či ako úspešne viesť a motivovať svojich kolegov?

O autorovi

GROWNi: Butterfly Effect

Erika Falťanová - Miller Heiman Group
Erika je certifikovaná lektorka a koučka s dlhoročnou praxou v oblasti leadershipu, sales a zákazníckeho servisu. Svoje znalosti z pôsobenia vo výrobných spoločnostiach, pozície obchodnej riaditeľky a nezávislého organizačného a ekonomického poradcu zúročuje pri tréningoch v korporátnej sfére. Certifikáty získala od viacerých nadnárodných vzdelávacích spoločností.

Boris Dobiš - YPnet
Boris je samostatný kouč, tréner, mentor a konzultant s prírodovedným vzdelaním so 17ročnou praxou v oblasti korporátneho predaja na Slovensku a v regióne CEE. Pomáha jednotlivcom najmä v oblasti leadershipu, komunikačných a prezentačných zručností, či predaja.

Svetlana Poláková - TerraClarity
Svetlana je profesionálna koučka, mentorka a konzultantka. Vyštudovala manažment v zahraničí a od roku 2017 vedie neziskovú organizáciu. Vďaka skúsenostiam z bisnis sveta ponúka výkonným manažérom, či podnikateľom pohľad človeka, ktorý vidí veci s odstupom a nadhľadom.