>
Príležitosť GROWNi: Diskusia o implementácii plánu obnovy a rozvoja

GROWNi: Diskusia o implementácii plánu obnovy a rozvoja

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, študentské projekty

🤩 Slovensko čakajú zmeny a ty môžeš byť ich súčasťou!

Ponúkame ti totiž jedinečnú možnosť zapojiť sa do najväčšieho reformného úsilia, ktoré nás čaká od vzniku krajiny a to prispieť k úspešnej implementácii Plánu obnovy a rozvoja.

Už vo štvrtok 17. decembra o 17.00. budeme na túto tému diskutovať priamo s dvoma kľúčovými osobnosťami - Líviou Vašákovou, generálnou riaditeľkou Sekcie pre Plán Obnovy a Štefanom Kiššom, riaditeľom Útvaru hodnoty za peniaze.

Reformy
Zmeny pre lepšie Slovensko
Implementácia
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
17. 12. 2020 o 17:00 (CET)
Autor
GROWNi: Lívia Vašáková & Štefan Kišš

Popis

Pozrieme sa napríklad na to:

👉 ako balansovať dáta a politiku pri tvorbe a realizácii vízie krajiny na desať rokov,

👉 ako prekonať bariéry v prostredí, ktoré zmeny nepodporuje,

👉 aké ponaučenia sa použijú počas implementácie reforiem,

👉 akú rolu môžeš zohrať ty

Ak ti livestream pripadá príliš pasívny, neváhaj sa zapojiť aj do uzavretej debaty, ktorá bude nasledovať po priamom prenose. REGISTRUJ SA ZADARMO NA: https://www.eventbrite.com/e/growni-diskusia-o-implementacii-planu-obnovy-a-rozvoja-tickets-132237085683

Ako na to:

  • Zaregistruj sa tu cez Eventbrite

  • Prihlás sa do ZOOMu pred 17.00

  • V prvej časti budú mať priestor naši hostia. Ty, prosím, ostaň, s vypnutým mikrofónom a kamerou

  • Po skončení priameho prenosu (17.45.) príde na rad druhá, aktívna časť - debata, v ktorej sa môžeš prostredníctvom ZOOMu pýtať či prinášať svoje postrehy

Neváhaj sa pýtať otázky už vopred: https://app.sli.do/event/7jrt15dt

Diskusiou to však nekončí. Príležitostí, ako sa aktívne angažovať v implementačnej fáze Plánu obnovy a rozvoja, bude niekoľko. O nich ti povieme už vo štvrtok, ochutnávku si môžeš pozrieť tu: www.growni.sk/statna-sprava. 🙂

O autorovi

GROWNi: Lívia Vašáková & Štefan Kišš

Hostia
Štefan Kišš
 je riaditeľom Útvaru hodnoty za peniaze. Predtým pôsobil ako zástupca ministerstva financií na Stálom zastúpení Európskej únie v Bruseli.

Lívia Vašáková je riaditeľkou sekcie Plánu obnovy Slovenska. Predtým pôsobila ako ekonomická poradkyňa v Zastúpení Európskej komisie na Slovensku, kde zastupovala Komisiu v oblasti hospodárskej a sociálnej politiky.

Moderátorka
Andrea sa venuje podpore reforiem a transformácii štátnej správy na Ukrajine, ako konzultantka a projektová líderka v rozvojom programe Európskej banky pre obnovu a rozvoj. Dlhodobo pôsobí na Balkáne v oblasti inovácíi vo verejnej politike. Vyštudovala verejnú politiku na University of Oxford.


Podobné ponuky