>
Príležitosť GROWNi Tech Webináre: Kryptomeny počas pandémie

GROWNi Tech Webináre: Kryptomeny počas pandémie

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Prebiehajúca pandémia zasiahla všetky oblasti nášho fungovania. Výnimkou nie sú ani kryptomeny. O tom, ako konkrétne zmenila trh s digitálnymi menami a ako sa týmto novým okolnostiam prispôsobiť nám počas ďalšieho live webinára rozpráva odborník naslovozatý - Dušky Matuška.

kryptomeny
vplyv pandémie
bitcoin
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
29. 10. 2020 o 20:00 (CET)
Autor
GROWNi: Dušan Matuška

Popis

O Bitcoine prednáša, robí workshopy či konzultácie a to pre verejnosť aj firmy. Je tiež jedným zo zakladajúcich členov Paralelnej Polis, ktorá je podľa viacerých centrom krypto-ekosystému na Slovensku. Počas svojej hodinky bude hovoriť o tom:
• Či kryptomeny nahradia bežné peniaze
• Kde a kedy ich efektívne využívať
• Ktoré kryptomeny sú stále v hre
• Či ako s nimi narábať v kontexte aktuálnej situácie a jej následkov

O autorovi

GROWNi: Dušan Matuška

Dušan a.k.a. Dušky má vášeň pre vzdelávanie, podnikanie, technológie, a prepájanie ľudí. Láska k matematike, slobode ho priviedla pred 3 rokmi až k oblasti kryptomien. Je presvedčený, že Bitcoin dokáže pomôcť ľuďom vo svete získať naspäť ich ekonomickú slobodu a poistiť sa proti inflácii a rozhodnutiam bánk či politikov.

O Bitcoine prednáša, robí workshopy a konzultácie pre verejnosť aj firmy a pomáha ľuďom porozumieť svetu kryptomien a vyhnúť sa podvodom.

Absolvoval viaceré kurzy vzdelávania v oblasti digitálnych mien, je držiteľom certifikátu Certified Bitcoin Professional od C4 Crypto Consortium, absolventom MOOC kurzu Digital Currencies na University of Nicosia na Cypre. Je jedným zo zakladajúcich členov Paralelnej Polis v Bratislave, ktorá je podľa viacerých centrom krypto-ekosystému na Slovensku.


Podobné ponuky