>

Posuň svoju iniciatívu
vpred vďaka expertnému
dobrovoľníkovi

Si z neziskovky, školy, zo sociálneho podniku alebo rozbiehaš inovatívny projekt? Na GROWNi môžeš nájsť posilu navyše, ktorá tvojej iniciatíve pomôže fungovať ešte efektívnejšie. Stretni ľudí, ktorí majú záujem venovať svoj čas, expertízu a skúsenosti na pomoc dobrej veci.

Ilustrácia pracovné skupiny

Ako to funguje

GROWNi ťa bude celým procesom sprevádzať.

1. krok: Zaregistruj sa
Viac info
Zadaj svoj email a heslo. Na mail ti pošleme overovací link, na ktorý je potrebné kliknúť. Trvá to minutku a registráciou získaš možnosť zapojiť sa do všetkých aktivít na GROWNi.
1. krok: Pridaj iniciatívu/organizáciu
2. Zaregistruj iniciatívu

Viac info
Aby si mohol zadávať konkrétne dobrovoľnícke výzvy pre svoju organizáciu, potrebuješ pre ňu vytvoriť účet. Vyplň jednoduchý formulár, kde predstavíš, čomu sa venujete. Po vytvorení profilu vašej organizácie sem môžeš pozvať ďalších kolegov a aktivity organizácie môžete manažovať viacerí. Okrem dobrovoľníckych projektov následne môže vaša organizácia na GROWNi publikovať aj pracovné ponuky alebo vaše eventy a webináre.
2. krok: Pridaj projekt
3. Opíš koho hľadáš

Viac info
Kľúčom k nájdeniu správnej posily pre vašu iniciatívu je jasné popísanie profilu človeka, ktorého hľadáte a čo od neho očakávate. Akú má mať expertízu (marketing, právo, IT…), koľko má mať skúseností (skúsený profesionál v danej oblasti alebo študent, ktorý sa chce zlepšovať), čo by mala byť je úloha (nastavenie stratégie, exekutíva…)? Môžete zverejniť aj viacero výziev.V jednej výzve môžete napríklad hľadať právnu radu pri zakladaní združenia. V druhej človeka na písanie blogov.
3. Krok vyhľadaj  dobrovoľníkov
4. Vyber si dobrovoľníka

Viac info
Dobrovoľníkov môžeš vyhľadávať podľa kľúčových slov. Funguje to ako Google 🙂 Systém ti vyhľadá vhodné profily. Prejaviť záujem môžeš aj o viacerých dobrovoľníkov. Zvýšiš tým pravdepodobnosť, že si s niekým padnete do oka.

Potrebuješ pomôcť, napíš nám dobrovolnictvo@growni.sk

Skúsenosti projektov, ktoré už našli posilu na GROWNi

Hľadanie dobrovoľníkov je na platforme GROWNi zadarmo. Avšak je pre nás dôležité, aby iniciatívy, s ktorými spolupracujeme

Spĺňali naše základné pravidlá.
Poskytovali prínos a kvalitné služby pre spoločnosť
Mali kapacitu venovať sa dobrovoľníkom

Ďalšie možnosti, ktoré ti GROWNi ponúka

Mentoring

Zapojte seba a svojich kolegov ako mentorov pre jednotlivcov, školy, neziskovky, startupy, či verejný sektor a zároveň získajte mentorov pre svoje projekty.

Vzdelávací obsah

Zverejnite svoje webináre a eventy na GROWNi. Alebo sa zapojte ako experti vedením pracovných skupín na rôzne témy, tvorbou obsahu, ako diskusný či obsahový partner.

Pracovné ponuky

Získajte talentovaných a charakterných zamestnancov alebo stážistov zverejnením konkrétnej pracovnej príležitosti.

Povedz o svojej organizácií svetu
Povedz o svojej organizácií svetu

Okrem toho, že môžeš na GROWNi nájsť k sebe skvelých ľudí, tým, že vypublikuješ svoj projekt, dáš tak o ňom vedieť svetu a môžeš tak získať nových podporovateľov a fanúšikov.

Ľudia na GROWNi neočakávajú finančnú odmenu za svoju pomoc

Pridaj svoj projekt
O GROWNi

Prepájame a rozvíjame ľudí a zaujímavé projekty z celého Slovenska.

GROWNi je vyústením 8 rokov práce organizácie LEAF. Na tvorbe platformy sa spolupodieľa organizácia I AMbitious.

Viac o nás
O projekte GROWNi
O projekte GROWNi