>
Univerzitný technologický inkubátor STU (InQb)

Univerzitný technologický inkubátor STU (InQb)

Ilkovičova 3, 81219, Bratislava
Škola
IČO: 00397687
ako začať podnikať
pomoc s podnikaním
inkubátor stu
inqb stu
mentori
online podujatia
nastartuj svoj biznis
rozbehni svoje podnikanie
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Sme pracovisko Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Podporujeme študentské projekty, nápady a startupy. Pomôžeme ti otestovať tvoj nápad a pretaviť ho do úspešného podnikania! Pridaj sa k nám a networkuj so startupovou komunitou, pracuj so skúsenými mentormi a sleduj online vzdelávacie podujatia.

Svoj nápad môžeš rozbehnúť v dvoch programoch - START a UP.

  • START trvá 8 mesiacov a je rozdelený do 2 častí, pričom kopíruje akademický školský rok. Počas tejto doby budeš testovať svoj podnikateľský nápad a zistíš, či je životaschopný a konkurencieschopný a či sa oplatí založiť si firmu. Prejdeš si biznis model Canvas, urobíš zákaznícky prieskum, získaš informácie ako na finančný plán, marketingovú stratégiu a kedy je potrebné pustiť sa do ochrany duševného vlastníctva. Ak budeš potrebovať pomoc, v druhej časti programu ťa nakontaktujeme na mentorov, ktorí ti poskytnú užitočné rady na zlepšenie tvojho nápadu a podniknutie jednotlivých krokov. V rámci programu sa budeš pravidelne každé 2 týždne stretávať s rovnako biznis orientovanými startupistami na praktických workshopoch a vzdelávacích podujatiach s odborníkmi z praxe. Náš komunitný manažér ťa bude informovať o ďalších možnostiach zapojenia sa do rôznych súťaží, networkingových podujatí alebo výziev. V tejto časti programu nie je potrebná právna subjektivita. Vstupovať môžeš iba so svojím podnikateľským nápadov o ktorom máš jasnú predstavu.

Viac nájdeš: https://www.inqb.sk/sk/programy/start

  • UP trvá 2 roky. Po tom, ako úspešne absolvuješ program START, radi ťa privítame v našom druhom programe UP. V tomto bude si už zakladáš firmu a začínaš podnikať. Môžeš ešte viac využívať cenné rady od našich mentorov, pomôžeme ti s marketingom, budeš mať môžnosť prenajať si hotdesk alebo samostatnú kanceláriu za zvýhodnenú cenu a miesto na networkovanie s ostatnými startupistami.

Viac nájdeš: https://www.inqb.sk/sk/programy/up


Podobné ponuky