Univerzitný technologický inkubátor STU (InQb)

Univerzitný technologický inkubátor STU (InQb)

Ilkovičova 3, 81219, Bratislava
Verejný sektor
IČO: 00397687
ako začať podnikať
pomoc s podnikaním
inkubátor stu
inqb stu
mentori
online podujatia
nastartuj svoj biznis
rozbehni svoje podnikanie
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

Sociálne siete

O organizácii

Sme pracovisko Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Podporujeme študentské projekty, nápady a startupy. Pomôžeme ti otestovať tvoj nápad a pretaviť ho do úspešného podnikania! Pridaj sa k nám a networkuj so startupovou komunitou, pracuj so skúsenými mentormi a sleduj online vzdelávacie podujatia.

Svoj nápad môžeš rozbehnúť v dvoch programoch - ŠTART a INQB.

  • ŠTART trvá 3 mesiace. Počas tejto doby budeš testovať svoj nápad a zistíš, či je životaschopný a konkurencieschopný. Prejdeš si svoj biznis plán, finančný plán, urobíš prieskum trhu a zákazníkov, ktorých budeš nakoniec aj oslovovať. Ak budeš potrebovať pomoc, nakontaktujeme ťa na mentorov, ktorí ti poskytnú cielené rady na zlepšenie tvojho nápadu a jednotlivých krokov. Popritom sa môžeš zúčastňovať na Káve s mentorom - interné podujatie všetkých startupov v InQb s vybraným mentorom alebo môžeš sledovať naše online vzdelávacie podujatia.

Viac nájdeš: https://www.inqb.sk/sk/programy/start

  • INQB trvá 2 roky. Po tom, ako úspešne absolvuješ program ŠTART, radi ťa privítame v našom druhom programe INQB. V tomto bude si už zakladáš firmu a začínaš podnikať. Môžeš ešte viac využívať cenné rady od našich mentorov, pomôžeme ti s marketingom, získaš kanceláriu za zvýhodnenú cenu a miesto na networkovanie s ostatnými startupmi.

Viac nájdeš: https://www.inqb.sk/sk/programy/inqb