>
Príležitosť Online event: Reklama, ktorú budú tvoji zákazníci milovať

Online event: Reklama, ktorú budú tvoji zákazníci milovať

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Ako na reklamu, ktorá nebude nevyrušovať, ale naopak, bude pomáhať, inšpirovať, zabávať? Sleduj tento live stream a inšpiruj sa, ako robiť reklamu, ktorú budú tvoji zákazníci milovať!

marketing
reklama
reklama na internete
reklama
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
13. 4. 2021 o 17:00 (CET)
Autor
Filip Kuna

Popis

Pozývame ťa sledovať live stream na tému Reklama, ktorú budú tvoji zákazníci milovať!

“Aha, aký pekný banner som videl” – povedal nikto, nikdy.

Bannerová reklama, či už tá klasická vyskakovacia s malým krížikom v rohu alebo tá nepreskočiteľná pred videom, ktoré si chcete pozrieť, vládne slovenskému internetu. Používateľom zavadzia a zhoršuje zážitok, nuž nikto sa nemôže čudovať, že hľadajú spôsoby, ako si ju zablokovať. A čím viac sa to deje, tým viac marketéri rozmýšľajú, ako im ju natlačiť.

Nuž a čo takto to celé otočiť?

Že by reklama nevyrušovala, ale naopak, pomáhala, inšpirovala, zabávala? Že by si ju sami chceli kliknúť, pozrieť a tak by sa im páčila, že by ju ešte odporučili ďalej svojim rodičom, kamarátom, kolegom, spolužiakom?

Príď a inšpiruj sa, ako robiť reklamu, ktorú budú tvoji zákazníci milovať!


Kde prebehne live stream?
 https://www.facebook.com/events/350226936350686
Kedy? 13. 4. 2021 (utorok) od 17:00 hod. do cca 18:30 hod.
Cena? ZDARMA - jednoducho sa pripoj na náš Facebook a sleduj. Stream prebehne priamo v udalosti (v diskusii) alebo ho nájdeš na timeline Univerzitný technologický inkubátor STU InQb.

Chceš dostať pripomienku pred podujatím, aby si naň nezabudol?
Vyplň formulár http://bit.ly/reklama-inqb

Toto podujatie ti prináša Univerzitný technologický inkubátor STU InQb.
Facebook: https://www.facebook.com/univerzitnytechnologickyinkubatorstu
Instagram: https://www.instagram.com/inkubator_inqb/
Web: https://www.inqb.sk/

Tešíme sa na teba!

O autorovi

Filip Kuna

Filip pracoval 12 rokov v Zozname ako vedúci produktového oddelenia, teraz riadi slovenskú pobočku švédskeho Strossle (https://strossle.sk). Jeho príspevky môžeš nájsť v skupine Content Marketing Community SK/CZ na Facebooku, na LinkedIne, alebo v Stratégiách. Snaží sa všetky vedomosti a know-how zdieľať pútavou a ľahko zapamätateľnou formou. Všetko zadarmo a bez záväzkov. Je jedno, či si jeho klient alebo nie. Či si začínajúci študent alebo marketér s dlhoročnými skúsenosťami. Jeho cieľom je inšpirovať, nech si čo najviac značiek vybuduje krásny vzťah so svojimi zákazníkmi.


Podobné ponuky