>
Príležitosť Kríza ako šanca: príbeh pokračuje

Kríza ako šanca: príbeh pokračuje

Profesionáli, startupy, študentské projekty

Karin Kniez a Peter Kniez hovoria o tom, čo sa zmenilo po uvoľnení prvých opatrení, čo sa ukázalo, ako silné stránky karantény, čo sa dá v tejto situácií robiť v rámci home office, ako zvládnuť fakt, že niektorí zákazníci už nie sú, alebo kedy je lepšie svoj biznis už ďalej nerobiť.

kriza ako sanca
podnikateľ
motivácia
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Karin Kniez, Peter Kniez

Popis

Druhá časť podujatia Kríza ako šanca. Karin Kniez a Peter Kniez vo videu hovoria o tom, čo sa zmenilo po uvoľnení prvých opatrení, čo sa ukázalo, ako silné stránky karantény, čo sa dá v tejto situácií robiť v rámci home office, ako zvládnuť fakt, že niektorí zákazníci už nie sú, alebo kedy je lepšie svoj biznis už ďalej nerobiť. Video vzniklo v prvej vlne koronavírusu na Slovensku (v máji 2020).

Toto podujatie ti prináša Univerzitný technologický inkubátor STU InQb.
Facebook: https://www.facebook.com/univerzitnytechnologickyinkubatorstu
Instagram: https://www.instagram.com/inkubator_inqb/
Web: https://www.inqb.sk/

O autorovi

Karin Kniez, Peter Kniez

Karin má viac ako 20-ročné lektorské skúsenosti v oblasti komunikácie, marketingu a psychológie predaja. Špecializuje sa na aktívny predaj retailovému zákazníkovi, koučuje predajný a servisný personál a poskytuje poradenstvo a mentoring pre manažment. Spolupracuje s firmami všetkých veľkostí, od živnostníkov, cez hotely, malé a stredné firmy až po výrobné závody a nadnárodné korporácie.

Peter Kniez vyštudoval sociálnu prácu PF UK Bratislava. Má viac ako 10-ročné skúsenosti z aktívneho pôsobenia v servisných a predajných službách v oblasti automotive.


Podobné ponuky