>
Príležitosť Riešenie konfliktov

Riešenie konfliktov

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Získajte prehľad osobných a komunikačných zručností riešenia konfliktov. Workshop povedie psychoterapeut a kouč Vladimír Hambálek. 

riešenie konfliktov
vzťahy a komunikácia
komunikačné zručnosti
vzdelávanie
workshop
vyjednávanie
soft skills
soft skills
leadership
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
27. 2. 2023 o 17:00 (CET)
Autor
Vladimír Hambálek

Popis

Univerzitný technologický inkubátor STU pozýva všetkých študentov, doktorandov a iných záujemcov na online so psychoterapeutom a koučom, Vladimírom Hambálkom z CoachingPlus. 

Zámerom workshopu je poskytnúť účastníkom prehľad osobných aj komunikačných zručností riešenia konfliktov nielen v pracovnom prostredí. Účastníci si budú mať možnosť overiť a precvičiť vybrané komunikačné zručnosti, ktoré pomáhajú pri vytváraní konštruktívnych riešení konfliktov a pri vytváraní dohôd. Zároveň im predstavíme kľúčové zručnosti efektívnej persuázie (ovplyvňovania).

O autorovi

Vladimír Hambálek

Vladimír Hambálek je psychoterapeut, kouč, mediátor, supervízor s viac ako 20-ročnou praxou v oblasti rozvoja ľudí. V roku 2007 spoluzakladal Coachingplus. Je členom Slovenskej asociácie koučov (SAKO), European Mentoring and Coaching Council (EMCC), Slovenskej psychoterapeutickej spoločnosti a neiľkých ďalších odborných organizácií.


Podobné ponuky