>
Príležitosť Odolnosť a jej zdroje

Odolnosť a jej zdroje

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Čo nám hovoria psychologické štúdie a ako môžeme prakticky v každodennom živote robiť niečo pre to, aby sme žili šťastnejší, spokojnejší a zmysluplnejší život?

stres manažment
work-life balance
workshop
šťastie
vzdelávanie
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
20. 2. 2023 o 16:00 (CET)
Autor
Aleš Bednařík

Popis

Univerzitný technologický inkubátor STU pozýva všetkých študentov, doktorandov a iných záujemcov na online workshop so psychológom a happytariánom, Alešom Bednaříkom. 

Všetci chceme byť šťastní a odolní voči životným nárokom. Čo nám hovoria psychologické štúdie a ako môžeme prakticky v každodennom živote robiť niečo pre to, aby sme žili šťastnejší, spokojnejší a zmysluplnejší život? Účastníci si urobia osobnú inventúru, čo všetko robia pre to, aby si zachovali odolnosť a duševnú pohodu. A čo sú veci, ktoré by mohli robiť, či prestať robiť.

Viac informácií o workshope + ďalšie workshopy nájdete TU

O autorovi

Aleš Bednařík

Aleš Bednařík je vyštudovaný psychológ, ktorý sa celý život ďalšiemu štúdiu psychológie aj venuje. Vyše 25 rokov vedie soft-skills tréningy na komunikačné zručnosti, vedenie ľudí, vedenie porád a workshopov, riešenie konfliktov, prezentačné zručnosti, vedenie hodnotiaco-motivačných rozhovorov a ďalšie komunikačné témy.


Podobné ponuky