>
Príležitosť Online event: Ako chrániť softvér?

Online event: Ako chrániť softvér?

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, startupy, študentské projekty

Ak tvoje podnikanie či podnikateľský zámer zahŕňa oblasť IT – napríklad softvérové aplikácie, počítačové hry či webové stránky, alebo ak si tvorcom takýchto obsahov pre iných – pozývame ťa sledovať tento live stream.

ako chranit softver
softvér
IT
vzdelávanie
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
17. 6. 2021 o 17:00 (CET)
Autor
Jaroslav Noskovič

Popis

Pozývame ťa sledovať live stream na tému Ako chrániť softvér!

Ak tvoje podnikanie či podnikateľský zámer zahŕňa oblasť IT – napríklad softvérové aplikácie, počítačové hry či webové stránky, alebo ak si tvorcom takýchto obsahov pre iných – si cieľovou skupinou tohto live streamu.

Dozvieš sa napríklad, ako je možné chrániť a komercializovať IT produkty, aké práva a povinnosti sa viažu k objednávateľovi a tvorcovi softvéru, či ako pristúpiť k tvorbe softvéru s využitím open source základu. V neposlednom rade ti Jaroslav Noskovič poradí, na čo si dávať pozor, aby si svojim podnikaním neporušoval existujúce práva iných subjektov k IT produktom.

Kde prebehne live stream? https://www.facebook.com/events/935238593917541
Kedy? 17. 6. 2021 (štvrtok) od 17:00 hod. do cca 18:30 hod.
Cena? ZDARMA - jednoducho sa pripoj na náš Facebook a sleduj. Stream prebehne priamo v udalosti (v diskusii) alebo ho nájdeš na timeline Univerzitný technologický inkubátor STU InQb.

Chceš dostať pripomienku pred podujatím, aby si naň nezabudol?
Vyplň formulár https://bit.ly/softver-inqb

Toto podujatie ti prináša Univerzitný technologický inkubátor STU InQb.
Facebook: https://www.facebook.com/univerzitnytechnologickyinkubatorstu
Instagram: https://www.instagram.com/inkubator_inqb/
Web: https://www.inqb.sk/

Tešíme sa na teba!

O autorovi

Jaroslav Noskovič

Jaroslav pôsobí ako vedúci oddelenia ochrany a komercializácie duševného vlastníctva v CVTI SR. Zodpovedá za poskytovanie expertných služieb zameraných na realizáciu transferu technológií z univerzít a SAV do praxe. Venuje sa tiež problematike ochrany duševného vlastníctva – najmä poradenstvu v oblasti patentovej ochrany, ochrany softvérov, označení, dizajnov a ďalších predmetov priemyselného vlastníctva. Jaroslav je aj mentorom v Univerzitnom technologickom inkubátore STU.


Podobné ponuky