>
Príležitosť Online event: Copywriting bez copywritera

Online event: Copywriting bez copywritera

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Generálny riaditeľ spoločnosti Restartup, Michal Novota, ťa na online podujatí naučí, ako premýšľať a písať bez toho, aby si potreboval copywritera.

copywriting
copywriter
inkubator stu
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
11. 2. 2021 o 18:00 (CET)
Autor
Michal Novota

Popis

Pozývame ťa sledovať live stream na tému Copywriting bez copywritera!

Najkrajší román na svete vraj uzrel svetlo sveta po pár pohárikoch rumu a uzavretej stávke. Čo má román s predávaním značky, produktu alebo služby? Viac, ako by si tipoval! Michal ťa naučí, ako premýšľať a písať bez toho, aby si potreboval copywritera. Pohárik rumu k tomu potrebovať určite nebudeš, ale racionálno-emocionálny koktejl spoločne namiešame.

Kde prebehne live stream? https://www.facebook.com/events/130167648875887
Kedy? 11. 2. 2021 (štvrtok) od 18:00 - 19:30 hod.
Cena? ZDARMA - jednoducho sa pripoj na náš Facebook a sleduj. Stream prebehne priamo v udalosti (v diskusii) alebo ho nájdeš na timeline Univerzitný technologický inkubátor STU InQb.

Chceš dostať pripomienku pred podujatím, aby si naň nezabudol?
Vyplň formulár http://bit.ly/copywriting_bez_copywritera

Toto podujatie ti prináša Univerzitný technologický inkubátor STU InQb.
Facebook: https://www.facebook.com/univerzitnytechnologickyinkubatorstu
Instagram: https://www.instagram.com/inkubator_inqb/
Web: https://www.inqb.sk/  

Tešíme sa na teba!

O autorovi

Michal Novota

Michal je zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Restartup, ktorá poskytuje konzultačné a koučingové služby v oblasti politického marketingu, rozvoja značiek a vzťahov s verejnosťou od roku 2012. Pomáha jednotlivcom a firmám vytvárať svoje vlastné značky, učí ich lepšie komunikovať (verbálne, neverbálne, písomne) a pretavovať značky, ich služby a produkty v autentický zákaznícky zážitok cez cielené kampane. Michal je aj mentorom v InQb.

Podobné ponuky