Koordinátor/Koordinátorka medzinárodných projektov

Sme jednou z najväčších organizácií pre vysielanie mladých ľudí na medzinárodné projekty na Slovensku a akreditovanou organizáciou v programe Erasmus+.
flexi
FLEXi faktor oceňujú napríklad pracujúce mamy s malými deťmi, projekťáci či študenti.
erasmus+
tvorba projektov
vedenie projektov
sociálne siete
projektový manažment
marketing
vzdelavanie
workshopy
koordinácia
časová flexibilita
zodpovednosť
Miesto:
office (Kysucké Nové Mesto, Trnava)
homeoffice
hybrid
Pracovný čas:
flexibilný
Druh úväzku:
Plný úväzok ,
Skrátený úväzok alebo
Študentská stáž
Spolupráca:
trvalý pracovný pomer
dohoda
na faktúru
Odmena:
400 - 1000 € / mes
Kompenzácia podľa počtu hodín, šikovnosti a počtu medzinárodných projektov
Aktualizované: 14. 1. 2024

Náplň práce

  • Vysielanie účastníkov na medzinárodné projektov (hľadanie účastníkov, propagácia príležitosti na sociálnych sietiach, príprava účastníkov, podpora účastníkov pred, počas a po projektoch, nákup cestovného a vyúčtovávanie cestovného)

  • Príprava a realizácia projektov na Slovensku

  • Propagácia medzinárodných projektov na stredných a vysokých školách cez workshopy, účasť na veľtrhoch

  • Networking s medzinárodnými partnermi

  • Vyhodnocovanie projektov, šírenie výsledkov a podávanie záverečných správ

Koho hľadáme

Pozícia si vyžaduje nasledujúce skúsenosti/zručnosti:

  • účasť aspoň na 1 medzinárodnom projetku (Erasmus+, Európsky zbor solidarity, Discover EU)

  • skúsenosť s prácou s mládežou

  • skúsenosť s prácou v neziskovom sektore

  • skúsenosť s organizáciou menších podujatí, školení a kampaní

  • základné skúsenosti s projektovým manažmentom

  • práca s programom Canva

  • práca so sociálnymi sieťami

  • práca s Wordpress

  • zodpovednosť

  • precíznosť

  • samostatnosť

  • iniciatívnosť

  • chuť meniť a zlepšovať

  • tímová spolupráca

  • schopnosť riešiť problémy

  • koncepčné a analytické myslenie

  • organizačné a riadiace schopnosti

  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti (aj v anglickom jazyku)

  • schopnosť riadiť niekoľko paralelných projektov v jednom čase

Sme mimovládna organizácia sídliaca v Kysuckom Novom Meste, pracujúca na lokálnej, regionálnej, národnej a medzinárodnej úrovni. Hlavným zameraním je každodenná práca s deťmi a mládežou na lokálnej úrovni v regióne Kysúc cez Kysucko-Novo-Mestský mládežnícky parlament, YC|Mládežnícku klubovňu, Kysucké dobrovoľnícke centrum, Informačné centrum mladých, Európsky informačný bod pre mladých Eurodesk a Otvorené centrum DofE.

Prečo práve my?

Ponúkame ti priestor na rast, možnosť absolvovať medzinárodné projekty, možnosť získať široké skúsenosti v oblasti projektového manažmentu, fundraisingu a možnosť práce z domu.

Znalosť jazyka

  • anglický jazyk - C1 - pokročilý

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • vysokoškoláka

Manažér

Lukáš Hrošovský

LinkedIn profil

O organizácii

SYTEV

Mimovládna organizácia sídliaca v Kysuckom Novom Meste, pracujúca na lokálnej, regionálnej, národnej a medzinárodnej úrovni. Hlavným zameraním je každodenná práca s deťmi a mládežou na lokálnej úrovni..