Manažér vzdelávania

Skillmea je kariérny portál zameraný na vzdelávanie, ktoré prebieha primárne online. Cieľom je odovzdať účastníkom zručnosti, ktoré budú vedieť uplatniť v praxi. Naším prvoradým cieľom je posunúť našich užívateľov vpred. Ak Ťa baví vzdelávanie, rád pracuješ na sebe, ozvi sa nám.
Marketing
Projektový manažment
Miesto
Bratislava, Praha alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
od 1000 €

Náplň práce

⏩ Vyhľadávanie nových inštruktorov

⏩ Príprava nových kurzov

⏩ Dohadovanie partnerstiev

⏩ Spolupráca na propagácii a predaji kurzov

⏩ Reportovanie výsledkov v pravidelnom čase

Koho hľadáme

▶ Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

▶ Nadšenie pre vzdelávanie a rozvoj

▶ Prehľad na trhu vzdelávania

▶ Organizovanosť, samostatnosť

▶ Schopnosť doťahovať veci do konca

Prečo si vybrať nás

Čo ponúkame:

▪ Zaujímavú prácu na zmysluplnom projekte

▪ Podporu celého tímu (marketing, IT, operations)

▪ Dlhodobú perspektívu

▪ Možnosť pracovať remote (alebo office Praha/Bratislava)

▪ Rôzne možnosti rastu a rozvoja v rámci firmy

▪ Ďalšie benefity (gym, kantína, pitný režim a pod.)

Detaily

  • Študent vysokej školy
  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

Manažér

LinkedIn profil

Skillmea vznikla pôvodne ako projekt Learn2Code na konci roka 2012 s cieľom vzdelávať ľudí v oblasti digitálnych zručností. V tej dobe bola na trhu kríza a viac ako štvrtina mladých ľudí do 29 rokov b..