>
Dobrovoľnícky projekt Pomôž nám zvideteľniť sa v online svete

Pomôž nám zvideteľniť sa v online svete

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
youtube marketing
marketing
online marketing
linkedin
e-mail marketing
facebook ads
google ppc
storytelling
social media
social media marketing
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s marketingom a so správou sociálnych médií. Aby to zas nebola len taká rutina, určite privítame vlastnú iniciatívu, ako urobiť markekting zaujímavejší. To znamená, že si môžeš vyskúšať vlastnú kreatívu v spôsobe, ako budeme propagovať celý vzdelávací portál, prípadne jednotlivé témy. Takže v rámci dohodnutého priestoru budeš mať voľnú ruku. Sme otvorený novým veciam a každú myšlienku s ktorou prídeš minimálne prediskutujeme a vyskúšame.

Zatiaľ máme ...

Máme niekoľkoročné skúsenosti s online vzdelávaním, či už formou videa, ale aj interaktívneho obsahu.

Nedávno sme sprístupnili vzdelávací portál, ktorý má sprístupniť kvalitný obsah širokej verejnosti za dostupné ceny. V tejto chvíli máme natočených niekoľko vzdelávacích kurzov a funkčný vzdelávací portál a vlastné nahrávacie štúdiu, kde tieto kurzy vznikajú. Napriek tomu máme kapacitný problém a potrebujeme tento projekt dostať do povedomia verejnosti na Slovensku.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Náš cieľ je sprístupniť väčší objem vzdelávacích kurzov pre verejnosť. Preto potrebujeme kreatívneho a šikovného človek, ktorý nám pomôže s marketingu, ktorý by s nami ostal aj neskôr, keď začne tento projekt reálne zarábať.

Chceme dosiahnuť stav, aby sme s naším tímom boli schopný vyprodukovať jeden kurz za týždeň a vytvoriť miesto, ktoré navštívite ako prvé, ak budete chcieť sa vzdelávať online v širokom spektre tém.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Podporíme ťa vo vlastných aktivitách a nápadoch a umožníme ti ich realizovať a vyskúšať si nové prístupy a nápady. Tak podporíme tvoju kreativitu a zároveň sa týmto niečo naučíme všetci.

Je pre nás dôležité, aby táto spolupráca bola obojstranne prospešná. Zaujíma nás, čo sa chceš naučiť, čo ti táto spolupráca má dať a kým sa prípadne chceš stať. Preto budeme spolu hľadať spôsoby, ako to môžeš dosiahnuť a ako ti my v tom vieme pomôcť.

Samozrejme v neposlednom rade budeš mať prístup ku všetkým terajším aj budúcim kurzom.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Dáme priestor lektorom a profesionálom vo svojom odbore, aby mohli zdieľať kvalitný vzdelávací obsah s verejnoosťou. Ľuďom to zas dá priestor nájsť ucelený a kvalitný vzdelávací kurz za dostupnú cenu.Dáme priestor lektorom a profesionálom vo svojom odbore, aby mohli zdieľať kvalitný vzdelávací obsah s verejnoosťou. Ľuďom to zas dá priestor nájsť ucelený a kvalitný vzdelávací kurz za dostupnú cenu.

Preferencie

2.5 hodín / denne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
4. 9. 2022
29. 1. 2023

Podobné projekty