>
Dobrovoľnícky projekt Pomôž nám zvideteľniť sa v online svete

Pomôž nám zvideteľniť sa v online svete

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
youtube marketing
markekting
online markekting
linkedin
email marketing
facebook ads
google ppc
storytelling
social media
social media marketing
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s marketingom a so správou sociálnych médií. Aby to zas nebola len taká rutina, určite privítame vlastnú iniciatívu, ako urobiť markekting zaujímavejší. To znamená, že si môžeš vyskúšať vlastnú kreatívu v spôsobe, ako budeme propagovať celý vzdelávací portál, prípadne jednotlivé témy. Takže v rámci dohodnutého priestoru budeš mať voľnú ruku. Sme otvorený novým veciam a každú myšlienku s ktorou prídeš minimálne prediskutujeme a vyskúšame.

Zatiaľ máme ...

Máme niekoľkoročné skúsenosti s online vzdelávaním, či už formou videa, ale aj interaktívneho obsahu.

Nedávno sme sprístupnili vzdelávací portál, ktorý má sprístupniť kvalitný obsah širokej verejnosti za dostupné ceny. V tejto chvíli máme natočených niekoľko vzdelávacích kurzov a funkčný vzdelávací portál a vlastné nahrávacie štúdiu, kde tieto kurzy vznikajú. Napriek tomu máme kapacitný problém a potrebujeme tento projekt dostať do povedomia verejnosti na Slovensku.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Náš cieľ je sprístupniť väčší objem vzdelávacích kurzov pre verejnosť. Preto potrebujeme kreatívneho a šikovného človek, ktorý nám pomôže s marketingu, ktorý by s nami ostal aj neskôr, keď začne tento projekt reálne zarábať.

Chceme dosiahnuť stav, aby sme s naším tímom boli schopný vyprodukovať jeden kurz za týždeň a vytvoriť miesto, ktoré navštívite ako prvé, ak budete chcieť sa vzdelávať online v širokom spektre tém.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Podporíme ťa vo vlastných aktivitách a nápadoch a umožníme ti ich realizovať a vyskúšať si nové prístupy a nápady. Tak podporíme tvoju kreativitu a zároveň sa týmto niečo naučíme všetci.

Je pre nás dôležité, aby táto spolupráca bola obojstranne prospešná. Zaujíma nás, čo sa chceš naučiť, čo ti táto spolupráca má dať a kým sa prípadne chceš stať. Preto budeme spolu hľadať spôsoby, ako to môžeš dosiahnuť a ako ti my v tom vieme pomôcť.

Samozrejme v neposlednom rade budeš mať prístup ku všetkým terajším aj budúcim kurzom.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Dáme priestor lektorom a profesionálom vo svojom odbore, aby mohli zdieľať kvalitný vzdelávací obsah s verejnoosťou. Ľuďom to zas dá priestor nájsť ucelený a kvalitný vzdelávací kurz za dostupnú cenu.Dáme priestor lektorom a profesionálom vo svojom odbore, aby mohli zdieľať kvalitný vzdelávací obsah s verejnoosťou. Ľuďom to zas dá priestor nájsť ucelený a kvalitný vzdelávací kurz za dostupnú cenu.

Preferencie

2.5 hodín / denne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
4. 9. 2022
29. 1. 2023

Podobné projekty