>
Dobrovoľnícky projekt Nová online relácia hľadá editora/ku jednotlivých epizód

Nová online relácia hľadá editora/ku jednotlivých epizód

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
strih videa
kreativita
kritické myslenie
estetické cítenie
úprava videa
postprodukcia
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Ahoj,

hľadám osôbku, ktorá sa nadchne pre tento projekt. Niekoho, kto ovláda aspoň základy strihu videa. Neočakávamč automaticky profesionála ale niekoho, kto je ochotný na sebe pracovať a zlepšovať sa. (A neustále vylepšovať aj výsledný produkt.) Určite by však bolo vhodné, aby si už mal/a postrihaných zopár videí. Pri práci na tomto projekte však určite nadobudneš cenné skúsenosti.

Online relácia bude vychádzať jedenkrát týždenne. Tvojou úlohou v tomto projekte bude strihať, editovať jednotlivé epizódy. (Prosím, dôkladne si premysli, koľko času môžeš venovať tomuto projektu. Ja od teba očakávam strih približne dvoch epizód mesačne, no dôležité je, aby si s nami o tom komunikoval/a, dá sa, samozrejme, dohodnúť aj na inej frekvencii.)

Jedna epizóda bude mať cca 15 minút, v ktorých sa budeme venovať jednej konkrétnej téme. Všetko bude dopĺňané vhodným, zaujímavým a zábavným vizuálom. Sme otvorení všetkým tvojím nápadom, priam sa na ne tešíme.

Najprv začneme skúšobnou epizódou. Vôbec sa toho nemusíš báť. Povieme si, ako budeme fungovať a pokiaľ s tým budú obe strany spokojné, dohodneme sa na spolupráci.

V prípade, že sa dohodneme na spolupráci rátaj s tým, že tvojou úlohou bude zeditovať cca jedno až dve videá mesačne. K dispozícii budeš mať, samozrejme, aj scenár.

Veľmi sa na teba tešíme. Napíš mi a môžeme o tom nezáväzne pokecať.

Preferencie

15 hodín / mesačne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
20. 6. 2022
17. 10. 2022