>
Dobrovoľnícky projekt Marketingová stratégia na instagram, vytváranie príspevkov, kreatívne myslenie

Marketingová stratégia na instagram, vytváranie príspevkov, kreatívne myslenie

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
marketing
sociálne siete
tvorba obsahu
asistent
influencer marketing
instagram
Marketing a Reklama
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadám kreatívneho človeka s nápadmi a schopnosťou zaujať so zábavným ale aj náučným obsahom. Príspevky vytváram najmä v spolupráci s odborníkmi na určite témy. Cieľom je zaujať, naučiť ale aj zabaviť.

Zatiaľ máme ...

Na projekte pracujem už 3 roky. Mobilná appka, ktorú vytváram je už vo fáze kontroly v app store. Je na nej ešte veľa prace, potrebuje určité grafické zmeny a tiež dolatiť funkcionality. Popri tom sa snažím vybudovať komunitu na instagrame ale nemám na to toľko času koľko by som potrebovala. Okrem toho, že hľadám stážistu na sociálne siete, tak potrebujem aj niekoho s IT alebo grafickým zameraním na partnerstvo.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Dobrovoľníkovi by som rada dala na starosti cca 70% instagramu. Komunikácia s blogermi, menšími influencermi, vytváranie zaujímavých a hlavne odlišných postov/stories, vymýšľanie kvízov, súťaži a podobne. Očakávam nápaditosť a chuť vytvoriť silný profil, ktorý bude slúžiť na pracovné účely.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Projekt, ktorý vytváram ešte minimálne na slovenskom trhu neexistuje, alebo teda o tom neviem. Nechcem iba krátkodobú spoluprácu. Ak sa dobrovoľník osvedčí, rada s ním budem spolupracovať dlhodobo s tým, že ho môžem zapojiť aj do iných aktivít, ktoré verím, že pri trpezlivosti dosiahnú slušný zisk aj pre neho.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou chcem dostať instagramový profil na taký level, aby som mohla aj vďaka nemu lepšie získať klientov, ktorí budu už projekt poznať a takisto mu dôverovať.

Preferencie

10 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
10. 3. 2022
12. 3. 2022

Podobné projekty