Dobrovoľnícky projekt Manažér procesov a zásob

Manažér procesov a zásob

Nezisková organizácia
dobrovoľníctvo
životné prostredie
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 12 mesiacov

Pomôž nám s ...

Hovoria o tebe ľudia, že si dobrá/ý v organizácii? Hľadáme dobrovoľnícku výpomoc do nášho tímu, ktorá nám pomôže s manažovaním procesov a skladových zásob. Support dobrovoľníkov, organizácií a škôl po celom Slovensku, ktorých ceľ je jediný – upratať Slovensko. A ty môžeš malým zapojením urobiť veľký efekt!

Zatiaľ máme ...

Upracme Slovensko je oficiálny organizátor Svetového čistiaceho dňa na Slovensku. Máme vytvorený brand, sponzorov a sieť dobrovoľníkov po celom Slovensku, ktorí potrebujú našu pomoc, aby sme spoločne zbavili Slovensko voľne pohodeného odpadu. Máme všetko, čo k práci potrebuješ a ak by si potreboval/a niečo navyše – zabezpečíme.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Slovensko bez odpadu.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Staneš sa súčasťou projektu s pozitívnym dopadom a výborným povedomím. Získaš rozhodovacie právo na projekte a možnosť realizovať vlastné nápady. Učiť sa od skúsených mentorov v tíme z rôznych oblastí podnikania a dobrovoľníctva.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Zbaviť Slovensko desiatok až stoviek ton voľne pohodeného odpadu, krajšie prostredie a lepšia budúcnosť pre našu planétu a ďalšie generácie.

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • do 12 mesiacov