>
Príležitosť Ekonomický base camp

Ekonomický base camp

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Prečo čelíme v posledných rokoch vyššej inflácii? Koľko peňazí dlžíme v mene štátu? A ako možno ekonómiu využiť v prospech lepšie fungujúceho zdravotníctva? To je len niekoľko otázok, ktoré prináša Ekonomický base camp. INESS prichádza s jedinečnou príležitosťou pre mladých ľudí a 26. – 29. októbra 2023 pripravuje 2. ročník 4-dňového podujatia v Bystričke pri Martine.

investície
peniaze
školstvo
zdravotníctvo
inflácia
vzdelávanie
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum eventu
26. 10. 2023

Popis

Po šiestich úspešných rokoch Ekonomickej olympiády vnímame, že študenti chcú skúmať ekonomické problémy podrobnejšie ako len na papieri. Prichádzame preto s možnosťou ďalšieho vzdelávania pre nadaných stredoškolákov a vysokoškolákov: 4-dňový seminár plný prednášok, workshopov a networkingu s rovesníkmi s rovnakým záujmom z celého Slovenska a skúsenými lektormi z INESSu. Preberať sa budú témy, ktoré aktuálne hýbu ekonomickým svetom – od inflácie, fungovania medzinárodných trhov, sociálny systém až po investovanie či energetickú krízu.

Lektori ako Juraj Karpiš, Radovan Ďurana, Róbert Chovanculiak či Martin Vlachynský vám priblížia, ako sa na aktuálne problémy pozerať očami ekonómie.

Zoznam miest na seminári je obmedzený, sme preto nútení spomedzi všetkých uchádzačov vyberať. Po vyplnení online registrácie a ukončení prihlasovania budú prihlášky uchádzačov starostlivo posudzované a záujemcov budeme ihneď informovať e-mailom.

Prihláste sa na Ekonomický base camp ešte dnes: online registračný formulár nájdete tu. Prihlasovanie je otvorené len do piatku, 6.10.2023 do polnoci.  


Podobné ponuky