>
Hory Doly o.z.

Hory Doly o.z.

Priebežná 484/1, 03104, Liptovský Mikuláš
Nezisková organizácia
IČO: 55637311
turistika
deti
rodina
životné prostredie
príbehy
horsadohôr
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

Galéria

O organizácii

Hory Doly sú študentským projektom (už aj o.z.), ktorého cieľom je prepojiť ľudí s prírodou, aby mali dobrodružné spomienky a vzťah k nej.

Zameriavame sa hlavne na rodiny s deťmi, keďže už ako malí sme často pociťovali na túrach nudu, zatiaľ čo nás naši rodičia hnali vpred. Tiež si však spomíname na rozprávky, ktoré nás v týchto situáciách motivovali pokračovať.

Naš cieľ - teda menej detskej nudy v horách - sa snažíme dosiahnuť za pomoci presne takých pútavých príbehov. Okrem toho je každý príbeh obohatený o atraktívne aktivity, ktoré sa viažu ku konkrétnym "bodom záujmu" (ukážku nájdete tu). Deti sa zabavia a rodičia už nemusia vymýšľať ako ich presvedčiť aby pokračovali.

Prvý príbeh sa odohráva na dominante Liptova - Poludnici. Počas cesty deti riešia rôzne úlohy po stopách doktora Alexa R., v snahe odhaliť záhadu ducha menom Poludnica (podľa ktorého je tento vrchol pomenovaný). 

K dnešnému dňu máme hotových už niekoľko príbehov v rôznych častiach Slovenska. Momentálne však pracujeme hlavne na vylepšeniach webu, appky a user-experience.

Našimi hlavnými hodnotami sú rodina & príroda a snažíme sa, aby to náš projekt i naše rozhodnutia reflektovali. Ak sa teda chceš podieľať na vytváraní zážitkov a zlepšovaní rodinných vzťahov, to všetko v prostredí slovenských hôr, neváhaj sa k nám pridať. :)


Podobné ponuky