>
Extraordinary s.r.o.

Extraordinary s.r.o.

Miletičova 16, 821 09, Bratislava
Súkromný sektor
IČO: 36185418
rovnováha
sloboda
teambuilding
pozitívne pracovné vzťahy
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

V Extraordinary robíme eventy 10 rokov a 3 roky sme exkluzívnym partnerom Catalyst Global pre Slovenskú republiku. Spolu s našimi zahraničnými partnermi navrhujeme a organizujeme teambuildingové aktivity v 75 krajinách sveta. Veríme, že prepracovanými programami, ktoré sú užitočné aj zábavné, dokážeme zlepšiť vzťahy a prostredie vo firmách. Pracujeme pre firmy zo Silicon Valley aj neziskovky z Humenného.

Teraz vytvárame novú značku Catalyst HUB, ktorá bude zastupovať myšlienku Catalyst Global nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku, Maďarsku a v online svete. A možno práve ty budeš pri tom.

Verím, že firmu by mali viesť ľudia, nie CEO. Catalyst HUB je firma 21.storočia - bez manažérov, s plochou štruktúrou, kde je si každý rovný. Buď pripravená/ý na úplnú transparentnosť, férovosť, spoločné rozhodovanie a priateľské vzťahy. Podstatnejšie než plánovanie je experimentovanie, skúšanie nových chodníčkov a učenie sa z chýb. Mojou víziou je svet, kde sa ľudia cítia v práci ako doma - iba tak sa môžu zlepšovať, uplatňovať to najlepšie zo seba a byť pre seba, firmu a svet užitoční. To, s čím pomáhame našim klientom chceme žiť aj vo vnútri firmy. Spája nás silná vízia, svetové programy a skvelý kolegovia a partneri.


Podobné ponuky