Marketingová stratégia pre webstránku a sociálne siete

Marketingová stratégia pre webstránku a sociálne siete

DreamBoardHR Profil inciatívy
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
online marketing
online podnikanie
marketing pre webstránku
marketing pre sociálne siete
online predaj vzdelávacieho programu
ihneď
ideálny začiatok projektu
na diaľku (online)
spôsob spolupráce
6 mesiacov
min. dĺžka projektu

Preferencie

5 hodín / mesačne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála
  • 6 mesiacov

O inciatíve

DreamBoardHR
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
Trnavská 730/1
91927 Dolné Lovčice
Slovensko
Webové stránky
Profil inciatívy

Pomôž nám s ...

Pre svoj projekt hľadám pomocnú ruku - experta na online marketing.

Potrebujem pomôcť s marketingovou stratégiou pre predaj online vzdelávacieho programu a e-bookov - s marketingom na webstránke a sociálnych sieťa, so SEO nástrojmi.

Zatiaľ máme ...

Ahojte,

som Hela - business a life coach a mentor. Po 21 rokoch v korporácii som vykročila na vlastné nohy a rada by som pomáhala ľuďom na ich ceste - pri ich životnej zmene.

Sama som si totiž vyskúšala, že je možné všetko, pre čo sa rozhodnete - len musíte vedieť ako na to, mať odhodlanie, vytrvalosť a podporu.

V bankovej korporácii som viedla tímy, budovala nové, venovala sa zamestnancom v ich rozvoji a vzdelávaní, zastrešovala som nemalé projekty, dizajnovala a redizajnovala procesy, viedla zmeny rôzneho charakteru. Nadobudla som obrovské množstvo skúseností nielen v týchto oblastiach, ale aj v oblasti komunikácie, v oblasti strategického a krízového manažmentu. A to čo ma okrem práce samotnej bavilo najviac, bolo, že som mentorovala a rozvíjala svojich kolegov, ktorí chceli kariérne rásť. Spolu s tým som sa však učila každodenne nové veci - práve od ľudí okolo mňa.

V momente keď som realizovala svoju vlastnú životnú zmenu, bol to projekt na 1 rok. Využila som v ňom všetky princípy, kroky a nástroje, ktoré som sa pri práci naučila a tak som vlastne zistila, že človek vie zvládnuť čokoľvek. Často je to však o pokuse a omyle - z rôznych dôvodov.

Preto som sa rozhodla svoju ďalšiu životnú cestu naplniť odovzdávaním svojho know-how ďalej - ľuďom, ktorí chcú rásť, zmeniť svoje životy či ich kvalitu, nájsť a naplniť svoje poslanie - v oblasti kariéry, osobného rastu, v oblasti zvyšovania ich vlastnej hodnoty.

Vytvorila som preto 10 týždňový online kurz, ktorí ľudí prevedie ich osobnou či pracovnou životnou zmenou a aktuálne pracujem na samotnom obsahu online kurzu.

Cieľom tejto aktivity však nie je len vytvoriť a predávať online kurz - cieľ je hlbší:

: vytvoriť zmysluplný a logicky nadväzujúci súbor nástrojov, ktoré človeku uľahčia do budúcnosti akúkoľvek zmenu - sprostredkovať ho online kurzom a "príručkou" - knihou, ktorá bude všetky kroky sumarizovať a ktorú jednoducho človek prirodzene otvorí, lebo mu v minulosti už POMOHLA

: podporovať programom online kurzu u mojich klientov rastové myslenie, odvahu, pocit zodpovednosti za seba samého, proaktivitu, schopnosť hľadať riešenia, učiť sa, otvorene prijímať nové veci, byť flexibilný, mať schopnosť si udržať nadhľad aj v krízových časoch, zdieľať svoje know-how v komunite a byť jej tak prospešný

: vytvoriť a vybudovať medzi mojimi klientami network - fungujúcu platformu, kde si budú môcť navzájom nezištne pomáhať - sharovaním svojho know-how ale aj konkrétnymi aktivitami

Napriek tomu, že žijem na Hawai´i je cieľovým trhom pre túto aktivitu Slovenko a Česká republika. Pokiaľ však program bude úspešný a vnímaný klientami pozitívne, bude ďalším krokom urobiť jeho anglickú mutáciu - rozšíriť ho všade, kde sa len bude dať.

Aktuálne som v tomto projekte "sám vojak v poli", s veľkou podporou mojich priateľov, či bývalých kolegov - s ktorými validujem jednotlivé kroky programu. Okrem tvorby aj aktívne koučujem a mentorujem bezplatne ľudí, ktorí potrebujú pomôcť - ja odovzdávam know-how, oni mne skutočnú spätnú väzbu.

To čo však môjmu programu enormne chýba je MARKETING, marketingová stratégia.

Vytvorila som si webstránku, s ktorou zatiaľ nie som veľmi spokojná, začala som zapájať do svojho marketingu sociálne siete, stále mi však absentuje ucelená a jasná predstava o tom, ako - cez aké kanály, platformy - rozbehnúť predaj online kurzu a e-booku.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Ocenila by som pomoc a podporu pri vytvorení dlhodobej marketingovej stratégie pre svoj projekt - prepojenie webu, sociálnych sietí - čo, kde, ako a kedy komunikovať tak, aby som naštartovala a dlhodobo bola schopná udržať predaj online kurzu a e-bookov prostredníctvom týchto kanálov.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Keď sa Ti projekt a jeho myšlienka pozdáva a budeš mi vedieť pomôcť s jeho rozbehnutím predaja na online kanáloch, budem veľmi vďačne zdieľať celé svoje know-how s vedením zmien, projketov, procesov. Ako vďaku za pomoc a podporu môžeš získať kouča a mentora v oblasti riadenia zmien, projektov, procesov, ale aj vo svojich vlastných životných zmenách či kariére.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S Tvojou pomocou by som rada dostala online vzdelávací program k ľuďom tak, aby ich vzdelávanie a rozvoj začalo v septembri / októbri tohoto roku. Lebo čím skôr sa nám to podarí, tým skôr začne vznikať komunita, ktorá bude schopná zdieľať svoje cenné know-how ďalej. Lebo čím viac hláv, tým viac rozumu, čím viac rozumu, tým viac zmyslu, čím viac zmyslu, tým viac naplnených životov a spokojných ľudí. :-)