DreamBoardHR

DreamBoardHR

Trnavská 730/1, 91927, Dolné Lovčice
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
business development
marketing
online marketing
life a business coaching
e-book
online vzdelávanie
mentoring
riadenie zmeny
vzdelávanie
rozvoj
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

Sociálne siete

O iniciatíve

Ahojte,

som Hela - business a life coach a mentor. Po 21 rokoch v korporácii som vykročila na vlastné nohy a rada by som pomáhala ľuďom na ich ceste - pri ich životnej zmene.

Sama som si totiž vyskúšala, že je možné všetko, pre čo sa rozhodnete - len musíte vedieť ako na to, mať odhodlanie, vytrvalosť a podporu.

V bankovej korporácii som viedla tímy, budovala nové, venovala sa zamestnancom v ich rozvoji a vzdelávaní, zastrešovala som nemalé projekty, dizajnovala a redizajnovala procesy, viedla zmeny rôzneho charakteru. Nadobudla som obrovské množstvo skúseností nielen v týchto oblastiach, ale aj v oblasti komunikácie, v oblasti strategického a krízového manažmentu. A to čo ma okrem práce samotnej bavilo najviac, bolo, že som mentorovala a rozvíjala svojich kolegov, ktorí chceli kariérne rásť. Spolu s tým som sa však učila každodenne nové veci - práve od ľudí okolo mňa.

V momente keď som realizovala svoju vlastnú životnú zmenu, bol to projekt na 1 rok. Využila som v ňom všetky princípy, kroky a nástroje, ktoré som sa pri práci naučila a tak som vlastne zistila, že človek vie zvládnuť čokoľvek. Často je to však o pokuse a omyle - z rôznych dôvodov.

Preto som sa rozhodla svoju ďalšiu životnú cestu naplniť odovzdávaním svojho know-how ďalej - ľuďom, ktorí chcú rásť, zmeniť svoje životy či ich kvalitu, nájsť a naplniť svoje poslanie - v oblasti kariéry, osobného rastu, v oblasti zvyšovania ich vlastnej hodnoty.

Vytvorila som preto 10 týždňový online kurz, ktorí ľudí prevedie ich osobnou či pracovnou životnou zmenou a aktuálne pracujem na samotnom obsahu online kurzu.

Cieľom tejto aktivity však nie je len vytvoriť a predávať online kurz - cieľ je hlbší:

: vytvoriť zmysluplný a logicky nadväzujúci súbor nástrojov, ktoré človeku uľahčia do budúcnosti akúkoľvek zmenu - sprostredkovať ho online kurzom a "príručkou" - knihou, ktorá bude všetky kroky sumarizovať a ktorú jednoducho človek prirodzene otvorí, lebo mu v minulosti už POMOHLA

: podporovať programom online kurzu u mojich klientov rastové myslenie, odvahu, pocit zodpovednosti za seba samého, proaktivitu, schopnosť hľadať riešenia, učiť sa, otvorene prijímať nové veci, byť flexibilný, mať schopnosť si udržať nadhľad aj v krízových časoch, zdieľať svoje know-how v komunite a byť jej tak prospešný

: vytvoriť a vybudovať medzi mojimi klientami network - fungujúcu platformu, kde si budú môcť navzájom nezištne pomáhať - sharovaním svojho know-how ale aj konkrétnymi aktivitami

Napriek tomu, že žijem na Hawai´i je cieľovým trhom pre túto aktivitu Slovenko a Česká republika. Pokiaľ však program bude úspešný a vnímaný klientami pozitívne, bude ďalším krokom urobiť jeho anglickú mutáciu - rozšíriť ho všade, kde sa len bude dať.

Aktuálne som v tomto projekte "sám vojak v poli", s veľkou podporou mojich priateľov, či bývalých kolegov - s ktorými validujem jednotlivé kroky programu. Okrem tvorby aj aktívne koučujem a mentorujem bezplatne ľudí, ktorí potrebujú pomôcť - ja odovzdávam know-how, oni mne skutočnú spätnú väzbu.

To čo však môjmu programu enormne chýba je MARKETING, marketingová stratégia.

Vytvorila som si webstránku, s ktorou zatiaľ nie som veľmi spokojná, začala som zapájať do svojho marketingu sociálne siete, stále mi však absentuje ucelená a jasná predstava o tom, ako - cez aké kanály, platformy - rozbehnúť predaj online kurzu a e-booku.

Ani len netuším čo všetko a ako by som mohla v online marketingu robiť, neviem ako správne marketingovo komunikovať, tak aby som pritiahla moju cieľovú skupinu.

Uvítala by som preto do projektu pomocnú ruku - niekoho kto má skúsenosti s online marketingom, marketingom na sociálnych sieťach, komunikáciou na sociálnych sieťach napríklad cez kľúčové slová, SEO nástrojmi a podobne.

Rovnako by som uvítala konzultáciu pri mojom brande - všetko som totiž dizajnovala sama "na kolene".

Budem skutočne veľmi vďačná za každú pomoc a podporu :-)

Cieľom je skompletovať a začať aktívne pomáhať od júla 2021.