>
Dobrovoľnícky projekt Digitálny koordinátor

Digitálny koordinátor

Škola
IT
vzdelávanie
školiteľ
zmena v školstve
givingtuesday
Miesto
Žilinský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Pomôž naším učiteľom získať sebavedomie vo svete digitálnych technológií a ukáž nám, ako čo najviac vyťažiť zo softvérových riešení (balík aplikácií Microsoft 365) a hardvérových zariadení ako projektory a tlačiarne. Hľadáme tiež praktickú podporu pre vedenie školy v nastavení celého ekosystému - internetová sieť, bezpečnosť, správa zariadení a používateľov, cloudové riešenia.

Zatiaľ máme ...

Používame balík Microsoft 365 ale ešte sme neodkryli jeho plný potenciál. V škole pracujú učitelia a žiaci na notebookoch HP ProBook a EliteBook a s projektormi Epson.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Výsledkom našej spolupráce má byť v krátkodom horizonte nastavení súčasneho digitálneho vybavenia a nástrojov, ktoré máme v škole k dispozícii (balík aplikácií Microsoft 365, internetová sieť, bezpečnosť, správa zariadení a používateľov, cloudové riešenia).

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ponúkame priateľský a podnetný kolektív a v prípade obojstrannej spokojnosti perspektívu dlhodobej spolupráce, v rámci ktorej ponúka naša škola všetkým členom tímu príležitosti k vzdelávaniu, sebarozvoju a profesionálnemu rastu.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Vďaka tebe budeme vedieť v škole efektívne využívať digitálne technológie a bude sa nám spoločne dariť zavádzať nové digitálne metódy do vzdelávania.

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
23. 11. 2023

Podobné projekty