>
Dobrovoľnícky projekt Marketingová stratégia pre Mentóriu

Marketingová stratégia pre Mentóriu

Nezisková organizácia
marketing
vzdelávanie
stratégia
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Vypracovaním marketingovej stratégie pre novovzniknutú organizáciu Mentória, ktorá sa venuje podpore učiteľov a tým skvalitňovaniu vzdelávania na Slovensku.

Zatiaľ máme ...

10 rokov sme rástli a zdokonaľovali naše programy pod hlavičkou organizácie LEAF. Na toto dedičstvo s hrdosťou nadväzuje Mentória. S tým prichádza budovanie novej značky a identity. Máme vytvorenú identitu (brand manuál, logo, vizuály), máme fungujúcu webstránku https://www.mentoria.sk/ a aj Facebook komunitu https://www.facebook.com/profile.php?id=100064336613939.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme aby nás vnímali partneri na LinkedIne, komunita na Facebooku, ale aj širšia verejnosť. Potrebujeme pripraviť celkovú marketingovú stratégiu a komunikačný plán na najbližšie mesiace.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Spoznáš komunitu inšpiratívnych ľudí, ktorí sa venujú rozvoju školstva, skúsených mentorov, ale aj našich partnerov a účastníkov programu. Ponúkame ti flexibilitu a priestor na kreativitu. Je to možnosť zapojiť sa do zmysluplného projektu, ktorý ma dopad na celé Slovensko. Získaš tiež príležitosť obohatiť si svoje portfólio.

Preferencie

1 hodín / týždenne
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
22. 3. 2023
24. 3. 2023

Podobné projekty