>
Dobrovoľnícky projekt Hľadáme človeka s fotografickými skúsenosťami

Hľadáme človeka s fotografickými skúsenosťami

Nezisková organizácia
úprava fotografií
fotografia
podujatia
portréty
fotodokumentácia
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

V roku 2024 Transparency chystá viacero podujatí aj vo formáte naživo s publikom, ľuďmi, ktorých zaujímajú témy ako verejná kontrola, občianska spoločnosť, boj proti korupcii a za lepšie Slovensko, whistleblowing, mediálna gramotnosť, samospráva, verejné obstarávanie, zdravotníctvo a ďalšie. Pomôž nám s fotodokumentáciou a fotografickými portrétmi ľudí, vďaka ktorým Transparency funguje už štvrťstoročie.

Zatiaľ máme ...

Kvalitná fotografia nám pomáha lepšie sa prezentovať verejnosti i potenciálnym podporovateľom a podporovateľkám. Aby nás ľudia nevnímali neosobne, zverejňujeme naše pracovné profily a portréty na našom instagrame i v sekcii na webe.

V predošlom roku sme mali vynikajúcu skúsenosť spolupráce s dobrovoľníčkou Biankou. Pomohla nám dokumentovať priebeh našich verejných diskusií, školení a ďalších podujatí. Jej portrétové fotografie používame dlhodobo - či už ako ilustrácie k rozhovorom nielen o dobrovoľníckej spolupráci s Transparency alebo pri výstupoch na sociálnych médiách. Bianka však odcestovala do zahraničia, preto hľadáme človeka, ktorý na jej spoluprácu s nami nadviaže.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Fotodokumentácia okrúhlych stolov, seminárov, konferencií, diskusií a ďalších formátov podujatí motivuje ďalších ľudí pridať sa k nám, stretnúť nás osobne, dozvedieť sa viac o našich aktivitách a projektoch.

A vydarené fotografické podklady radi používame i v našich publikáciách, tlačových výstupoch i na ilustráciu v našich online analýzach, článkoch a blogoch.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Zažiješ zákulisie jednej z najvplyvnejších proti-korupčných mimovládok, stretneš ľudí, ktorým záleží na lepšom Slovensku. Naučíš sa viac o práci Transparency, našich aktivitách, metodológii, postupoch, o tom, ako pripravujeme výstupy, viac o zákulisí našej práce.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Pomôžeš nám rozšíriť povedomie o našej organizácii, predstaviť našu prácu širšiemu publiku, ľuďom, ktorí už o nás počuli, no nevedia o fungovaní neziskového sektora.

Vďaka Tvojej pomoci predstavíme ďalšie členky a členov nášho tímu - či už zamestnaneckého alebo dobrovoľníckeho.

Pomôžeš prezentovať boj proti korupcii a za lepšie Slovensko, pomôžeš budovať komunitu podporovateľov a darcov tohto boja.

Preferencie

3 hodín / mesačne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
4. 4. 2024

Podobné projekty