GROWNi #DrivingChange: Svetová inovácia zo Slovenska

GROWNi #DrivingChange: Svetová inovácia zo Slovenska

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, startupy
15. jún 2021 o 18:00

Vedel/a si, že prvé inteligentné batérie do elektromobilov sa vyrábajú práve na Slovensku vďaka spoločnosti Inobat? Zaujíma ťa ako Slovensko môže byť jednotkou vo svete inovácií a biznisu? Ako prilákať svetové mozgy do našej krajiny a podporiť návrat tých našich? Ako sa využíva 100 milónová investícia na pokrok celej spoločnosti? Ako nastaviť kultúru rýchlorastúcej spoločnosti ešte na začiatku so správne nastavenými hodnotami a etickosťou? Príď na uzavretú ONLINE diskusiu s Mariánom Bočekom, spoluzakladateľom a CEO inovatívnej spoločnosti InoBat Auto.

Neváhaj a registruj sa: https://leaforg.formstack.com/forms/inobat

inobat
budúcnosť
automobilový priemysel
biznis

Popis

Registruj sa na uzavretú interaktívnu diskusiu, ktorá prebehne 15. 6. o 18:00. Zisti prečo, sa Marián rozhodol vrátiť na Slovensko a budovať svetové inovácie z našej krajiny a ako priťahuje na Slovensko tie najväčšie medzinárodné mozgy ako napríklad ex-CEO Aston Martin. Dozvieš sa viac čo sú jeho lessons learned z biznisu, ako vníma budúcnosť elektromobility a aké má skúsenosti s etickým podnikaním na Slovensku a vo svete.

Registruj sa: https://leaforg.formstack.com/forms/inobat

Počet miest je limitovaný. Priebeh eventu: Prvá polovica je diskusia medzi Mariánom a Braňom. Následne budeš mať ďalšiu hodinu na riešenie tvojich otázok, s ktorými ti Marián rád pomôže. Nezabudni si pozrieť zaujímavosti zo sveta InoBat Auto: https://growni.sk/orgs/ino-bat-auto-j-s-a

Diskusia je realizovaná v spolupráci s Websupport.


Tešíme sa na teba!

O autorovi

GROWNi: Marián Boček, CEO InoBat Auto

Marian má viac ako pätnásť rokov skúseností v bankovníctve a investícií z celého sveta. Marián je tiež spoluzakladateľom spoločnosti IPM Group, spoločnosti zaoberajúcej sa správou majetku, ktorá sa špecializuje na spoločnosti v oblasti infraštruktúry a technológií. Pred spoluzaložením spoločnosti IPM Group pracoval Marián v spoločnosti InfraMed Infrastructure, jednom z najväčších súkromných investičných fondov na rozvíjajúcom sa trhu, a v International Finance Corporation (IFC), investičnej zložke Svetovej banky, kde pracoval na vývoji a financovaní mnohých prelomových infraštruktúrnych projektov v priemysle. Marián začal svoju kariéru v spoločnosti Lehman Brothers v New Yorku (v súčasnosti Barclays Capital). Marian získal bakalársky titul z ekonómie na Oberlin College a titul MSc z finančníctva na University of Cambridge vo Veľkej Británii.