>

Boris Gera

Boris Gera
Marketing Manager @ TOPS Products
Ekonomická Univerzita, Bratislava, Business Management, 2022
Toronto, Kanada

Prečo som na GROWNi

Veľmi rád ti pomôžem na tvojej ceste. Ak ti dám len jednu myšlienku, ktorú si odo mňa vezmeš a pomôže ti zmeniť tvoj život alebo tvoje okolie k lepšiemu, budem to považovať za úspech. Posnažím sa ti však odovzdať viac ako len jednu myšlienku :)

S čím viem ako mentor pomôcť

Sebarozvoj
Výber univerzity
Rozbeh projektu
Kariéra
Start-up
marketing
sales
túžba motivovať ľudí
team-leader
šport
amazon

Viac o mne

Ak budeš potrebovať pomôcť naštartovať nejaký projekt, pomôcť rozvinúť myšlienku alebo sa nevieš pohnúť z miesta, rád ti pomôžem. Taktiež budem nápomocný, ak sa rozhodneš prísť na výlet do Kanady, kde sa momentálne sa nachádzam, konkrétne v Toronte. Prišiel som sem minulý rok a pracujem ako Marketing Manager pre spoločnosť TOPS Products. Kanada je odlišná krajina od nášho Slovenska, no mám ho veľmi rád. Stretávam tu veľmi veľa zaujímavých ľudí, športujem a venujem sa samému sebe. Nedávno som si založil osobný blog Som Boris, kde sa budem trochu realizovať. Som tiež spoluzakladateľom brandu Pierko.eu a za sebou mám aj rôzne iné menšie projekty. Teraz už menej, no som aktívny aj v slovenskej politike. V minulosti som pracoval vo finančnom sektore, čo je aj moja voľnočasová záľuba. Rád ti poradím, ako začať investovať.
Veľmi rád čítam knihy, veľmi rád sa vzdelávam, počúvam podcasty a veľmi rád sa o všetkých mojich nadobudnutých vedomostiach porozprávam. Najbližšie sú mi témy biznis, marketing, sales,, financie, politika, šport a zdravie.

Spomenul by som ešte aj to, že som bývalý vrchovolý volejbalový hráč a momentálne odovzdávam skúsenosti iným :) Študoval som na Ekonomickej Univerzite v Bratislave a absolvoval som aj niekoľko kurzov na tému leadership a manažment.

Teším sa na teba :)

Kľúčové slová o mne

marketing
šport
zacni podnikat
sales
inovácie
zaklady investovania
amazon
vzdelávanie
šport s chuťou
získanie nových skúseností
šírenie myšlienok
zmysel pre humor
cestovanie
život v zahraničí
spoľahlivý
časová flexibilita

Pracovné skúsenosti

Co-Founder @ Pierko - Exotická hra pre všetkých
Slovensko
My friend Jacob and I decided to establish the Pierko brand in order to learn how to do business. The idea with Pierko lay in our heads for a long time, and one day we decided to go for it. We see it as a project that will give us the necessary knowledge and experience in business, leadership, sales and business development.
2021 - súčasnosť
Marketing Manager @ TOPS Products
Mississauga, Ontario, Canada
This job's overall focus is to Marketing and support the Sales and Product Management teams. My main duties are: - Manage product lifecycle from introduction to decline (setting up new products, monitoring sales, performance, review declining products to being discontinued). - Manage and implement price policy and adjustments (creating price lists, reviewing customer system exports) - Updating the company's database and maintaining customer portals for pricing, copy, images, etc. - Manage pricing roadmaps for new products entering the Canadian market. - Determine profitability for major accounts, developing comprehensive and detailed ROI reports. - Plan and create promotional material - Create monthly sales reports
2022 - súčasnosť
Assistant Key Account Manager @ Finportal, a.s.
Bratislava
My role as Assistant was to assist the director, especially in communication with partners. After obtaining the necessary information from the business partners, I dealt with their requests with the relevant department of Finportal or with the financial institutions. We dealt with loans, insurance and also investments, where I have the most knowledge of these parts. I was also in charge of administrative matters where we provided support to the agents. This job required very precise communication, flexibility, knowledge and also good organization. I also helped manage the director's own company, where I was in charge of marketing and running the office.
2020 - 2022
Club Manager @ VKP Bystrina SPU Nitra (volejbalový klub)
Nitra
I was responsible for managing the volleyball club across all categories and active communication with sponsors. My main goal was to attract more people to the stands through active marketing and to ensure that the club works without complications. One of my main tasks was to organize all the championship home matches together with trips to the matches. By doing this work alongside the school, it was a great experience for me, because I applied my knowledge from the University in practice.
2019 - 2020

Vzdelanie

Vysokoškolské
Ing., Business Management
Ekonomická Univerzita, Bratislava
2020 – 2022
Bc., Business Management
Slovenská Poľnohospodárska Univerzita, Nitra
2017 – 2020
Stredoškolské
Gymnázium Veľká Okružná
Žilina
Skvelá stredná škola plná zaujímavých a mladých ľudí!
2013 – 2017

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • študentský projekt

  • jednorazová konzultácia
  • dlhodobý mentoring
Ako rýchlo reagujem:

do 2 dní


Ďalší mentori