>
Príležitosť Red Bull Basement

Red Bull Basement

Študenti vysokej školy, startupy, študentské projekty

Red Bull Basement – program, ktorý upriamuje pozornosť na mladých inovátorov, je späť a s ním aj geniálne nápady študentov, ktorí chcú vo svojom okolí prispieť k pozitívnej zmene.

redbull
redbullbasement
student
študenti
inovácie
Innovations
startup
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum eventu
23. 10. 2021
Autor
Red Bull Basement

Popis

Hľadáme študentov, ktorí chcú svojimi inováciami zmeniť svet k lepšiemu!

GLOBÁLNA PLATFORMA AJ TENTO ROK NAŠTARTUJE TIE NAJLEPŠIE A NAJINOVATÍVNEJŠIE ŠTUDENTSKÉ NÁPADY A PROJEKTY

Red Bull Basement už po štvrtýkrát hľadá geniálne nápady zo všetkých kútov planéty. Nápady, ktoré môžu priniesť pozitívne zmeny a zmeniť tak budúcnosť. Možnosť prihlásiť svoj projekt a predstaviť ho v 60-sekundovom videu majú aj študenti zo Slovenska. Podanie prihlášok je otvorené do 24. októbra 2021 na webe basement.redbull.com/sk-sk.

PRIHLASOVANIE JE SPUSTENÉ, VŠETKY NÁPADY SÚ VÍTANÉ

Tento rok sa do Red Bull Basement zapojí až 45 krajín z celého sveta a Slovensko bude súčasťou druhýkrát. Prihlasovacia fáza je otvorená pre dvojčlenné tímy a jednotlivcov starších ako 18 rokov, ktorí vedia po anglicky a 60-sekundové video s jasne odprezentovaným nápadom nahrajú na oficiálny web projektu Red Bull Basement. Najlepší inovátorský tím zo Slovenska postúpi na decembrové svetové finále v Istanbule, kde odborná porota rozhodne o celkovom víťazovi.

Vďaka tejto globálnej platforme majú mladí a šikovní inovátori šancu predviesť svoje schopnosti, geniálne myšlienky aj kreativitu a prispieť tak k lepším zajtrajškom. Mentoring, workshopy a networkingové akcie, ktoré ich čakajú, im môžu pomôcť pri dotiahnutí projektov do úspešného konca. Ak viete o niekom, kto by sa mal určite prihlásiť, tak mu určite dajte vedieť. Prihlášky a viac informácií nájdete na basement.redbull.com/sk-sk.

Aké sú dôležité termíny?

Prihlasovacia fáza je otvorená od 1. septembra do 24. októbra a tímy sa môžu zapojiť odoslaním 60-sekundového videa, ktoré vysvetľuje ich nápad. V tejto fáze je tiež pozvaná verejnosť, aby vyjadrila svoj názor a podporila nápady, o ktorých si myslí, že ich svet najviac potrebuje.

Potom, od 25. októbra do 1. novembra, národní rozhodcovia vyberú jeden tím, ktorý bude reprezentovať svoju krajinu na globálnom finále. O výbere víťaza rozhodnú kritériá ako uskutočniteľnosť, kreativita, dosah a podpora verejnosti.

V ďalšom kroku majú finálové tímy päť týždňov na ďalšie rozvíjanie svojich myšlienok pomocou zdrojov, vrátane medzinárodného mentorského programu a nástroja Red Bull Wingfinder. Tento test vytvoril tím psychológov a jeho výsledky poskytujú jednotlivcom podrobnú správu, ktorá sa zameriava na ich silné stránky a zároveň ponúka rady, ako využiť svoj potenciál. Je to cenný nástroj v tejto fáze, v ktorej členovia tímu úzko spolupracujú s cieľom maximalizovať svoj vplyv.

O autorovi

Red Bull Basement

Podobné ponuky