>
Príležitosť Introduction: Batteries in everyday life

Introduction: Batteries in everyday life

Študenti strednej školy, mladí profesionáli, študentské projekty

Host: Oto Pisoň

  • Úvod do BATTERYacademy

  • História elektromobilov a ich batérií

  • Základné fungovanie batérií

e-mobility
battery
r&d
electric vehicle
energy
sustainable future
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Oto Pisoň

Popis

V prvom dieli si spoločne krátko predstavíme InoBat Auto a unikátný edukačný projekt BATTERYacademy. Taktiež sa budeme rozprávať o historií elektomobilov a ich baterií. Priblížime si, ako sa ľudstvo dostala k elektroautomobilom a ako fungujú. Prezradíme aj, kde a kedy na Slovensku môžeme najsť korene elektomobility a povieme si niečo aj o lítiovo-iónových batériách.

Pre viac informacií navštívte našu stránku www.thebatteryacademy.com, follownite nás na Insta @batteryacademy alebo sa prihláste na odber našich videí na https://www.youtube.com/channel/UCcJKRYhLocVOQMlMEoSXE1Q

O autorovi

Oto Pisoň

Oto sa na svojej pozícii v InoBat Auto zaoberá strategickým manažmentom, verejným financovaním, priemyslom 4.0 či nadväzovaním vzťahov na štátnej a miestnej úrovni, vrátane kľúčových akademických inštitúcií. Má za sebou viac ako 6-ročnú skúsenosť z agentúry SARIO, v ktorej začal ako konzultant a neskôr pôsobil ako spoluriaditeľ jedného z jej kľúčových oddelení. Počas svojho pôsobenia prilákal Oto s jeho tímom niekoľko multimiliónových investícií a prispel tak k tvorbe vyše 4500 pracovných miest. Nezaháľal ani počas štúdia, na konte má dva tituly, z Ekonomickej univerzity v Bratislave a zo Stredoeurópskej univerzity v Budapešti, oba z oblasti medzinárodných ekonomických vzťahov. A keďže je okrem toho aj ostrieľaným rečníkom s cenným know-how, vašou celoročnou cestou naprieč BATTERYacademy vás bude sprevádzať práve on. 


Podobné ponuky