>
Príležitosť How Do I Charge My Car?

How Do I Charge My Car?

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty
  • Aké typy nabíjacích staníc existujú?

  • Aké sú ich výhody a nevýhody?

  • Ekominka a budúcnosť nabíjacích staníc

e-mobility
battery
sustainable future
r&d
electric vehicle
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Ján Zuštiak / AgeVolt

Popis

Naša nová epizóda sa tentokrát zameriava na nabíjaciu infraštruktúru. Oto Pisoň, náš hostiteľ, pozval Jána Zuštiaka, generálneho riaditeľa a zakladateľa spoločnosti AgeVolt, slovenskej spoločnosti, ktorá sa zameriava na prinášanie inovatívnych riešení nabíjania. Jan a Oto spoločne vo videu hovorí o rôznych typoch nabíjacích staníc, ich výhodách a nevýhodách, ekonomike a budúcnosti nabíjacej infraštruktúry a tiež o tom, prečo sa spoločnosť AgeVolt rozhodla darovať pápežovi vlastnú nabíjaciu stanicu.

Pre viac informacií navštívte našu stránku www.thebatteryacademy.com, follownite nás na Insta @batteryacademy alebo sa prihláste na odber našich videí na https://www.youtube.com/channel/UCcJKRYhLocVOQMlMEoSXE1Q.

O autorovi

Ján Zuštiak / AgeVolt

Jána Zuštiaka pôsobí ako generálný riaditeľ a je zakladateľom spoločnosti AgeVolt, slovenskej spoločnosti, ktorá sa zameriava na prinášanie inovatívnych riešení nabíjania. Spoločnost AgeVolt prišla na trh so špeciálnym nabíjacím systémom, ktorý prepája nabíjačky s celkovým energomanažmentom budovy a dokáže v reálnom čase optimalizovať nabíjanie vzhľadom na aktuálnu vyťaženosť.

Pre viac informací navštívte stránku https://www.agevolt.com/en/home-page/.


Podobné ponuky