>
Príležitosť How batteries are made

How batteries are made

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty
  • Výroba elektród, zostavenie batérie a formácia

  • Na čo slúží lisovanie

  • Prečo je vlhkosť pri výrobě baterií nežiaduca

  • Výroba puzdrových a cylindrických článkov

  • Úroveň nabitia batérií

e-mobility
battery
sustainable future
r&d
electric vehicle
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Cameron Keating

Popis

V poradí už šiestom dieli sa dozvieme ako sa vyrábajú batérie. Zistíme, že výroba pozostáva z 3 častí: výroba elektród, zostavenie batérie a nakoniec formácia. Všetky spomenuté části si vysvetlíme. Odpovieme na otázky ohľadom lisovania, vlhkosti pri výrobe batérií a spoznáme rozdiel medzi puzdrovým a cylindrickým článkom. No a na koniec prezradíme aj úroveň nabitia batérií.

Pre viac informacií navštívte našu stránku www.thebatteryacademy.com, follownite nás na Insta @batteryacademy alebo sa prihláste na odber našich videí na https://www.youtube.com/channel/UCcJKRYhLocVOQMlMEoSXE1Q.

O autorovi

Cameron Keating

Cameron v InoBat Auto zastáva pozíciu vedúcího výroby a údržby. Na Slovensko prichádza ze Špojených státov Amerických a zo sebou prináša 12-ročné skúsenosti s výrobou lítium-iónových batérií. Predtým, ako nastúpil do InoBatu, riadil niekoľko výrobných liniek na batérie na rôznych miestach v celej Čínskej ľudovej republike. Má tiež bohaté skúsenosti s riadením kvality dodávok pre odvetvie batérií. Cameron získal titul bakalára vied v odbore chemického inžinierstva na Rensselaerovom polytechnickom inštitúte.


Podobné ponuky