>
Príležitosť Hands-On Experience from the Battery Business

Hands-On Experience from the Battery Business

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Náhlad na baterkový biznis od HR, logistiky, financií, PR, rozvoja podnikania až po predstavenstvo.

e-mobility
battery
sustainable future
r&d
electric vehicle
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
InoBat Team Members

Popis

V poradí už v piatom dieli sme sa zamerali na to, aké je to pracovať v batériovej spoločnosti, ako je InoBat - od HR, logistiky, financií, PR, business development až po predstavenstvo. Ako je na tom baterkový biznis na Slovensku zistíš v tomto videu. A ak by si takýto biznis chcel zažiť sám/sama na vlastnú kožu, prihlás sa do nášho letného shadowing programu - Shadowing Program - InoBat (nalgoo.com).

Pre viac informacií navštívte našu stránku www.thebatteryacademy.com, follownite nás na Insta @batteryacademy alebo sa prihláste na odber našich videí na https://www.youtube.com/channel/UCcJKRYhLocVOQMlMEoSXE1Q.

O autorovi

InoBat Team Members

Victoria pôsobí ako CHRO v IPM/InoBat Group. Má viac ako 12 rokov skúseností v energetickom sektore v oblasti obchodných stratégií a HR sektoru. V spoločnosti Enel riadila skupinové strategické projekty a procesy v oblasti ľudských zdrojov, BOZP a trvalo udržateľného rozvoja v 40 krajinách. V Rusku pracovala aj na projektoch regionálneho rozvoja. Victoria vyštudovala Štátnu univerzitu pre humanitné a sociálne štúdie v Ruskej federácii, neskôr rozšírila svoje zručnosti v oblasti riadenia tepelných elektrární na Moskovskom energetickom inštitúte a svoje manažérske schopnosti si postupne obohatila prostredníctvom rozvojových programov na SDA Bocconi, IESE a HBS.

Peter je projektovým riaditeľom pre rekonštrukciu a rozvoj logistiky vo Voderadoch a do InoBatu prináša takmer 15-ročné skúsenosti z automobilového priemyslu. Posledné 4 roky strávil v rámci Jaguar Land Rover Plant Nitra, kde spustil novú stratégiu in-house logistiky. Skúsenosti má taktiež s vývojom distribučnej logistiky na Slovensku, kde bol zodpovedný za implementáciu nových obchodov na podnikovej úrovni. Peter je držiteľom titulu MBA v strategickom manažmente na univerzite LIGS a je diplomovaným audítorom logistiky.

Vadim v InoBat zastává rolu CPO. Má viac ako 20 rokov skúseností v automobilovom priemysle. Má hlboké skúsenosti z operatívneho a strategického riadenia v popredných svetových korporáciách so zameraním na automobilový priemysel a mobilitu. Predtým pracoval ako globálny riaditeľ pre nových a špecializovaných zákazníkov v spoločnosti Magna International, globálnej technologickej spoločnosti pre mobilitu. Predtým pôsobil ako regionálý CEO v spoločnosti Rolls Royce, britskom výrobcovi luxusných automobilov. Vadim tiež pracoval ako vedúci obchodnej oblasti v spoločnostiach BASF a Tenneco. Je držiteľom titulu Master of Law na univerzite v Tuebingene a Master of Business Administration na univerzite v Reutlingene.

Simona je v InoBat zodpovedná za komunikáciu s investormi a partnermi, na starosti má taktiež získavanie finančných prostriedkov, ako aj za tvorbu strategickej komunikácie a celkového marketingového plánu skupiny. Koordinuje tiež komunikáciu s PR a mediálnymi agentúrami a verejným sektorom. Jej predchádzajúce skúsenosti sú z oblasti projektového riadenia a získavania finančných prostriedkov v treťom sektore. Simona sa aktívne zapojila do rôznych charitatívnych organizácií a mimovládnych organizácií zameraných na vzdelávanie a politiku, a to aj ako zakladateľka. Simona je absolventkou Cambridge University v odbore politológie a medzinárodných vzťahov so zameraním na strednú a východnú Európu.

Pavol je v InoBatu od samého začiatku, kde začínal na pozicii projektového manažéra. Momentálne pôsobí ako vedúci útvaru kancelárie predstavenstva, kde sa podiela na riadení celého projektu. Pavol má bohaté skúsenosti v stavebníctve a finančníctve. Pred príchodom do InoBatu riadil rôzne modulárne stavebné projekty v Nemecku, Rakúsku a Českej republike. Má skúsenosti s riadením multimiliónových projektov pre významných zákazníkov, kde bol mimo iné zodpovedný aj za financie projektu. Pavol je absolventom Fakulty financií a účtovníctva na Vysokej škole ekonomickej v Prahe so špecializáciou na podnikové financie a oceňovanie podnikov.


Podobné ponuky