>
Príležitosť GROWps: Zvládnite inovatívne prístupy k obchodnému marketingu (od základov)!

GROWps: Zvládnite inovatívne prístupy k obchodnému marketingu (od základov)!

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, startupy

Chceš sa ponoriť do vôd novodobého B2B Marketingu (business to business: predaj produktov alebo služieb jednej spoločnosti inej spoločnosti - plán toho, ako prevedieme potreby zákazníka k finálnej kúpe)? Zaujíma ťa táto téma a chcel/a by si sa dozvedieť viac? Táto skupina je pre teba ako ušitá na mieru!

marketing
B2B
growps
Go-toMarketStrategy
Typ vzdelávania
Skupina
Dátum uzatvorenia prihlášok
12. 4. 2024
Ambasádor/ka
René Marek

Popis

O skupine…

Pri práci s klientmi sa stretávame s čoraz častejším problémom a tým je samotný predaj produktu. Veľmi veľa skvelých nápadov, dobre technicky vybavení ľudia, ale svoj produkt nevedia dostať na trh… Oproti západným štátom Európy, funguje náš Go-to Market Strategy (plán predaja produktu/služby na trhu) neefektívne a my to chceme zmeniť! Ty sa môžeš naučiť ako na to a získať potrebné skilly, ktoré má na Slovensku málokto.

Počas stnetnutí sa môžeš tešiť na zaujímavé témy ako:

  • základné princípy B2B marketingu

  • mapovanie zákazníckej cesty

  • práca s obsahom

  • Performance Marketing (výkon)

  • Sales & Marketing alignment (rovnaký cieľ)

a mnoho ďalšieho… preto neváhaj a poď si s nami rozšíriť svoje obzory v danej problematike!

Priebeh stretnutí…

Spoločne s ostatnými uchádzačmi sa budeme stretávať prostredníctvom online platformy Google Meets - 2 hodiny/každé dva týždne v konkrétny deň (bližišie si dohodneme na prvom stretnutí, aby to každému vyhovovalo). Zároveň pre rýchlejšiu a efektívnejšiu komunikáciu využívame Whatsapp platformu.

Kto je vhodný kandidát?

Medzi naše požiadavky nepatrí, aby si mal neuveriteľné množstvo vedomostí či skúseností. Prihlásiť sa môže každý (pokojne aj začiatočník), kto má chuť sa rozvíjať v oblasti B2B Marketingu. Počas stretnutí vyžadujeme iba aktívnu participáciu a chuť rozvíjať debatu s lektorom či ostatnými uchádzačmi.

GROWNi GROWps je vzdelávací program, do ktorého sa môžeš zapojiť za dobrovoľnícky príspevok, ktorý nám vie pomôcť s rozvojom a kvalitou ďalších pracovných skupín (odporúčaná suma: 15 eur). V skupine spoznáš super ľudí v téme, ako si ty. Skupinu povedie René Marek - expert z praxe so 6 ročnými skúsenosťami.

O ambasádorovi/ke

René Marek

Po šiestich rokoch v Sales-e pre rôzne B2B firmy od Start-upu cez neziskovku až po agentúru, si René uvedomil silu Marketingu. Práve pre tento dôvod sa rozhodol zmeniť si svoju kariérnu cestu z oblasti Sales-u a začal plávať vo vodách B2B Marketingu. Dnes využíva svoje Sales skúsenosti a marketingový know-how, aby pomahal firmám s ich Market stratégiami, prostredníctvom svojej firmy ByWednesday.

Prečítaj si viac na Reného profile --> https://growni.sk/mentor/rene-marek-3?q=marek&page=1


Podobné ponuky