>
Príležitosť Energy Storage

Energy Storage

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty
  • Čo sú stacionárné energetické úložiska?

  • Prečo sú dôležité pre batériový biznis?

  • Ako sa v praxi využívajú a aké sú výhody?

e-mobility
battery
sustainable future
r&d
electric vehicle
energy
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Rudolf Sihlovec

Popis

V tejto epizóde sa budeme sústrediť na stacionárné energetické úložiska. Dozvieme sa ako úložiska vypadajú a fungujú, na čo slúžia, aké sú ich benefity z pohľadu ekonomickosti a životného prostredia. Vysvetlíme si taktiež prečo sú úložiska dôležité pre batériový biznis.

Pre viac informacií navštívte našu stránku www.thebatteryacademy.com, follownite nás na Insta @batteryacademy alebo sa prihláste na odber našich videí na https://www.youtube.com/channel/UCcJKRYhLocVOQMlMEoSXE1Q.

O autorovi

Rudolf Sihlovec

Rudo v súčastnosti pôsobí ako Board Member divízie InoBat Energy. Svojú kariéru začal ako investičný bankár a neskôr sa z neho stal finančný riaditeľ v EXIMBANKE. Najviac pracovných skúseností ma však z riadenia spoločnosti v ťažkom priemysle zameranom na automobilový, primyselný a železničný sektor. Je tiež členom dozornej rady v spoločnosti E-Dome zameranej na oblasť energetických úspor.


Podobné ponuky