>
Príležitosť Construction of an R&D center in Voderady

Construction of an R&D center in Voderady

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty
  • proces výstavby R&D centra

  • špecifiká prestavby

  • udržatieľnosť a biodiverzita

r&d
e-mobility
battery
electric vehicle
energy
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
InoBat Team Members / TAKENAKA

Popis

V tomto dieli bližšie predstavíme ako bude vo Voderadoch prebiehať výskum a vývoj baterií. Priblížime ako budú vyzerať a fungovat naše špeciálné laboratóriá a ako bude vyzerať logistika tohto závodu. Odhalíme taktiež množstvo iných zaujímavostí o tomto unikátnom R&D centre ako napríklad to, ako vyzerá celý proces výstavby, prečo je prestavba tejto haly vynímočná a ako sa zaoberá s udržiateľnosťou či biodiverzitou.

Pre viac informacií navštívte našu stránku www.thebatteryacademy.com, follownite nás na Insta @batteryacademy alebo sa prihláste na odber našich videí na https://www.youtube.com/channel/UCcJKRYhLocVOQMlMEoSXE1Q

O autorovi

InoBat Team Members / TAKENAKA

Peter je projektovým riaditeľom pre rekonštrukciu a rozvoj logistiky vo Voderadoch a do InoBatu prináša takmer 15-ročné skúsenosti z automobilového priemyslu. Posledné 4 roky strávil v rámci Jaguar Land Rover Plant Nitra, kde spustil novú stratégiu in-house logistiky. Skúsenosti má taktiež s vývojom distribučnej logistiky na Slovensku, kde bol zodpovedný za implementáciu nových obchodov na podnikovej úrovni. Peter je držiteľom titulu MBA v strategickom manažmente na univerzite LIGS a je diplomovaným audítorom logistiky.

Stanislav je projektový manažér zodpovedný za realizáciu projektu a jeho technickú koordináciu. Má šesťročné inžinierske a vedecké skúsenosti z jadrového a energetického priemyslu, z toho tri roky ako projektový manažér. Pred nástupom do InoBatu riadil rôzne domáce aj medzinárodné technické projekty v oblasti spôsobu nakladania s rádioaktívnym odpadom v spoločnosti Wood. Stanislav získal titul PhD na Slovenskej technickej univerzite v odbore jadrová energetika a titul MSc v odbore elektroenergetika na tej istej univerzite.

Marek je skúsený manažér s 20-ročnými skúsenosťami v oblasti ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci (EHS), inšpekcií, hodnotenia rizík, vyšetrovania incidentov, energetiky a životného prostredia v odvetví stavebníctva a jadrovej energetiky v Európe a na Strednom východe. Predtým, ako sa pripojil k tímu InoBat, pracoval pre Emirates Nuclear Energy Corporation na najväčšom stavebnom projekte jadrovej elektrárne na svete s viac ako 30 000 zamestnancami. Zodpovedný bol za implementáciu, monitorovanie a zlepšovanie kultúry bezpečnosti počas fázy výstavby. Jeho skúsenosti sú aj zo Slovenska, kde pracoval na projekte výstavby jadrovej elektrárne Mochovce 3 a 4 na rôznych pozíciách ako bezpečnostný koordinátor, bezpečnostný poradca či manažér HSE. Marek má doktorát so zameraním na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci, manažment bezpečnosti stavieb a kultúru bezpečnosti.


Podobné ponuky