>
Príležitosť Busting myths about e-mobility

Busting myths about e-mobility

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Host: Andy Palmer

  • EV nie sú ekologické

  • EV sú drahé

  • Batérie v EV explodujú

  • EV sú pre chodcov nebezpečné

  • Kapacita batérie je ovplyvnená počasím

  • EV batérie nie je možné recyklovať

  • EV spôsobia výpadky prúdu

  • Elektrické môžu byť iba osobné automobily

e-mobility
battery
sustainable future
r&d
electric vehicle
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Dr Andy Palmer

Popis

V druhom dieli BatteryAcademy budeme spoločne búrať mýty o elektromobilite. Túto svetovo veľmi kontroverznú tému si vzal na paškál Dr. Andy Palmer, náš non-executive Vice Chairman. V tomto videu zistíte, či sú elektrické vozidlá ekologické, drahé, alebo či sú nebezpečné nielen pre chodcov, ale aj vodičov. Povieme si, či je šanca že ich batérie explodujú a ako ich kapacitu ovplyvňuje počasie. Pokiaľ sa bojíte, že EV spôsobia výpadky prúdu a batérie nie je možné recyklovať, po zhliadnutí tohto videa budete možno prekvapení. A nakoniec, však ste nevedeli že elektrické môžu byť aj helikoptéry?

Pre viac informacií navštívte našu stránku www.thebatteryacademy.com, follownite nás na Insta @batteryacademy alebo sa prihláste na odber našich videí na https://www.youtube.com/channel/UCcJKRYhLocVOQMlMEoSXE1Q

O autorovi

Dr Andy Palmer

Dr. Andy Palmer v InoBat Auto zastáva pozíciu non-executive Vice Chairman a prináša so sebou viac ako 41 rokov skúseností v automobilovom priemysle. Magazínom Autoexpress bol v tomto priemysle menovaný ako najvplyvnejší Brit za posledných 30 rokov. Je zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Palmer Automotive Ltd a pôsobí ako predseda spoločnosti Optare Ltd, rovnako pôsobí aj ako nevýkonný riaditeľ / poradca v spoločnosti Ashok Leyland Ltd, ktorú zaisťuje Designs Ltd a Falcon Group. V rokoch 2014 až 2020 bol prezidentom a generálnym riaditeľom skupiny Aston Martin a v roku 2017 bol vymenovaný za predsedu komisie produktivity a zručností v New West Midlands Combined Authority (WMCA). Medzi jednu z najdôležitejších pozícií sa radí taktiež jeho činnosť ako výkonný riaditeľ spoločnosti Nissan, kde pomohol zdokonaliť Nissan Leaf, jedno z doteraz najpredávanejších elektrických vozidiel.

Andy získal magisterský titul v odbore Produktové inžinierstvo a doktorát z inžinierstva. Je autorizovaným inžinierom, pracovníkom Inštitúcie strojných inžinierov a taktiež členom Kráľovskej akadémie inžinierstva. V roku 2010 mu univerzita v Coventry udelila čestný doktorát technológií a v roku 2014 bol vymenovaný za profesora, ktorý univerzite poskytuje poradenstvo v automobilovej oblasti. Je tiež držiteľom doktorátu z odboru vied Honoris Causa z Cranfield University a je profesorom priemyslu na Warwick University.


Podobné ponuky