>
Príležitosť Boundless

Boundless

Študenti vysokej školy

Program Boundless je tu pre mladé ženy – študentky, ktoré sa chcú v profesijnom živote rozvíjať bez obmedzení. Pre tie, ktoré sa chcú vzdelávať, pracovať na svojej sebadôvere a navzájom sa inšpirovať a podporovať. Skrátka, Boundless je tu pre teba! Pripraví a naučí ťa zručnosti, ktoré budeš potrebovať na ceste za naplnením svojho potenciálu. Náš program využíva metodológiu vytvorenú v spolupráci s lektorkami z University of Michigan a know-how skúsených a rešpektovaných expertiek a expertov zo Slovenska i zo zahraničia.

osobnostný rozvoj
soft skills
sebadôvera
komunita
mentoring
ženy
kariéra
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
23. 3. 2022 o 09:00 (CET)

Popis

Tento program je o tvojom talente a schopnostiach. Preto sa volá Boundless, teda bez hraníc – aby si si uvedomila svoj obrovský potenciál a nekonečné možnosti. Boundless Academy prináša predovšetkým unikátny 5-dňový vzdelávací program, počas ktorého ťa naše inšpirujúce lektorky a lektori prevedú tréningom „soft skills“, teda mäkkých zručností, ako sú napr. prezentačné zručnosti, líderstvo, spolupráca, odvaha a prijímanie výziev, komunikačné zručnosti, ale aj budovanie sebadôvery a odolnosti. Podujatie sa uskutoční v termíne 23. – 27. marca 2022 v Bratislave.

Aby sme ti priniesli to najlepšie, pri tvorbe obsahu sme sa spojili s expertkami z University of Michigan a zo Slovenska. Tešiť sa môžeš na Julie Felker, Adelu Vinczeovú, Veroniku Gulášovú, Magdu Vášáryovú, Ivanu Molnárovú, Zuzanu Wienk, Maroša Keményho, Fera Paulinyho, Adelu Zábražnú, Annu Plassat Muríňovú, Ivanu Uličnú a mnoho ďalších! Tak nás pozorne sleduj!

Do programu Boundless sa môžeš prihlásiť, ak máš 18 – 25 rokov a si študentkou vysokej školy na Slovensku alebo v zahraničí. Nezáleží, či si introvertka alebo extrovertka, rozhodná či váhavá! Dôležité je, že chceš zdokonaľovať svoje zručnosti a talenty, byť súčasťou inšpirujúcej komunity a si pripravená naučiť sa prekonávať prekážky na ceste za naplnením svojho potenciálu. Keďže jeden deň tréningu povedie profesorka z University of Michigan, mala by si mať angličtinu na komunikatívnej úrovni (B1/B2).

Program je bezplatný, uhradíme ti aj ubytovanie a stravu. Stačí prísť! Prihlás sa do 20. februára tu: https://www.hekima.sk/boundless/

Ak ťa program zaujal, sleduj naše sociálne siete! Ponúkame aj webináre a prednášky na školách, ktoré naštartujú tvoju kariéru a osobnostný rozvoj.


Podobné ponuky