>
Príležitosť Battery Recycling

Battery Recycling

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty
  • Ako sa recyklujú batérie do elektrických vozidiel a ako vypadá taký recyklačný proces?

  • Ako bude vyzerať recyklačné centrum na Slovensku?

  • Prečo je tato oblasť pre našu planétu dôležitá?

e-mobility
battery
sustainable future
r&d
electric vehicle
recyklácia
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Marta Tomišová

Popis

Tentokrát sa môžete tešiť na diel zameraný na recykláciu batérií, a teda ochranu našej planéty v oblasti bateriového biznisu. Dozviete sa ako sa batérie do elektricých vozidiel recyklujú, akým spôsobom sa batérie budu získavať a aké typy sa budu v prevádzke recyklovať. V rámci diskuzie si taktiež bližšie predstavíme recyklačný proces.

Pre viac informacií navštívte našu stránku www.thebatteryacademy.com, follownite nás na Insta @batteryacademy alebo sa prihláste na odber našich videí na https://www.youtube.com/channel/UCcJKRYhLocVOQMlMEoSXE1Q.

O autorovi

Marta Tomišová

Marta zastává roli CEO divízie InoBat Recycling a má viac ako 10 rokov skúseností v leteckom a automobilovom priemysle. Pred nástupom do InoBatu riadila niekoľko spoločností v Nemecku a na Slovensku. Je odborníčkou na start-upy a krízový manažment. Mimo iné úspešne založila a vybudovala leteckú spoločnosť, ktorá vynikajúco zvládla každoročné audity požadované v leteckom priemysle. Jej predchádzajúca pracovná skúsenosť zahŕňa aj čiastočný úväzok pre senátora Edwarda Kennedyho (MA, USA). Marta má doktorát na Ekonomickej univerzite v Bratislave a magisterský titul na Univerzite aplikovanej vedy v Rosenheime. Marta tiež jeden rok navštevovala Perth Commercial College.


Podobné ponuky