>
Príležitosť A Year With Us

A Year With Us

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty
  • elektromobilita a batériový biznis na Slovensku

  • milníky a plány do budúcna

r&d
e-mobility
battery
electric vehicle
energy
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Marián Boček

Popis

Poslednou epizódou "A Year With Us" Vás provedie Oto Pisoň s Mariánom Bočekom, CEO InoBatu. Spoločne sa vo videu pozreli na to najdôležitejšie z roku 2021 a načrtli plány na ten ďalší.

Naša misia vzdelávať a priťahovať talenty do priemyslu batérií nekončí rokom 2021. V roku 2022 budeme oznamovať veľa vzrušujúcich noviniek, máme veľa plánov v práci pokračovať vo väčšom rozsahu v nadchádzajúcich mesiacoch takže zostaňte s nami!

Pre viac informacií navštívte našu stránku www.thebatteryacademy.com, follownite nás na Insta @batteryacademy alebo sa prihláste na odber našich videí na https://www.youtube.com/channel/UCcJKRYhLocVOQMlMEoSXE1Q

O autorovi

Marián Boček

Marián má viac ako 15-ročné skúsenosti z globálneho bankovníctva a investovania. Marian je tiež spoluzakladateľom IPM Group, spoločnosti zaoberajúcej sa správou aktív a majetku, ktorá sa špecializuje na spoločnosti v oblasti infraštruktúry a technológií („Infratech“) s investičným tímom viac ako 40 profesionálov od San Francisca, Londýna, Bratislavy, Hong Kongu až po Soul. V rámci IPM hrá významnú úlohu pri budovaní ikonickej infraštruktúry a aktív Infratech, ako je Dunkirk LNG, najväčší terminál LNG v kontinentálnej Európe, ako aj Tachyum, popredná spoločnosť novej generácie na výrobu univerzálnych AI čipov. Pred spoluzaložením IPM Group pracoval Marian v InfraMed Infrastructure a v International Finance Corporation (IFC). Marian začal svoju kariéru v tíme globálneho M&A/investičného bankovníctva Lehman Brothers v New Yorku (v súčasnosti Barclays Capital). Marian má bakalársky titul z ekonómie na Oberlin College a magisterský titul z financií na University of Cambridge vo Veľkej Británii, kam sa pravidelne vracia ako prednášateľ.

Podobné ponuky