GROWNi: Budúcnosť životného prostredia na Slovensku

GROWNi: Budúcnosť životného prostredia na Slovensku

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, študentské projekty
8. apr 2021 o 18:00

Zaujíma ťa budúcnosť životného prostredia na Slovensku? Príď na uzavretú diskusiu s Michalom Kičom, štátnym tajomníkom ministerstva životného prostredia a Martinom Halušom, riaditeľom Inštitútu environmentálnych politík.

REGISTRUJ SA: https://leaforg.formstack.com/forms/growni_buducnost_zivotneho_prostredia

životné prostredie
zmeny pre lepšie slovensko
štátna správa

Popis

Budeme diskutovať o nových reformách, znižovaní uhlíkovej stopy, riešeniach proti znečisťovaniu životného prostredia či výrubu lesov na Slovensku, dodržiavaní medzinárodných dohôd a investovaní do zmien v rámci Plánu obnovy.

Tak neváhaj a registruj sa na uzavretú diskusiu s Michalom a Martinom, ktorí bojujú za zmeny v životnom prostredí na Slovensku! Tešíme sa na teba 8. 4. o 18:00 cez Zoom (link na Zoom obržíš po registrácii). Neváhaj sa pýtať otázky už teraz cez Slido #growni alebo priamo počas diskusie.

Registruj sa: https://leaforg.formstack.com/forms/growni_buducnost_zivotneho_prostredia

O autorovi

Martin Haluš - Riaditeľ inštitútu environmentálnej politiky; Michal Kiča - Štátny tajomník ministerstva životného prostredia