Príležitosť GROWps: Future - ready HR

GROWps: Future - ready HR

Mladí profesionáli, profesionáli, neziskové organizácie, verejné inštitúcie

Chceš pripraviť seba aj svoju organizáciu na budúcnosť HR? Posúvaj slovenské HR vpred a spoznávaj nové trendy s pomocou Lucie Haaszovej, Country HR Leaderkou v IBM. Na GROWNi GROWps sa budeš môcť inšpirovať od ďalších organizácií a zistíš akým smerom sa uberať v tvojej organizácii. Prvý call nás čaká už 2. 2. o 18:00! Tak neváhaj a klikni na "CHCEM SA PRIHLÁSIŤ"

HR
ľudské zdroje
growps
Typ vzdelávania
Skupina
Ambasádor/ka
Lucia Haaszová

Popis

Pridaj sa do našej pracovnej skupiny a zisti akým smerom sa uberá HR vo svete a nauč sa viac o:

  • Trendoch, ktoré ovplyvňuju budúcnosť HR

  • Konkrétnych HR trendoch v roku 2022 & beyond (from adaptation to transformation)

  • Ako sa pripraviť na the new normal (budúcnost prace a organizacií)

  • Leaders & skills of the future

  • Employee experience

  • New ways of working

Kontinuita: Stretávame na 2 hodiny online 1-krát za mesiac po dobu 5 až 6 mesiacov. 

Deadline na prihlásenie: pondelok 24. 1. 2022

Prvé stretnutie: 2. 2. 2022 o 18:00

Túto pracovnú skupinu otvárame prvýkrát, takže aj ty môžeš byť jedným z prvých účastníkov, ktorí v rámci GROWps otvoria tému budúcnosti HR. Účastníci prechádzajú výberovým procesom a keď sa ti podarí do skupiny dostať, môžeš sa tešiť na stretnutia s dynamickými témami, ktoré pokryjú ako vyššie uvedené témy, tak aj témy, ktoré zaujímajú teba a ostatných účastníkov.

Viac o pracovnej skupine - GROWNi GROWps:

Knowledge sharing: Skupina funguje na princípe knowledge sharingu. To znamená, že je malá, je v nej veľa priestoru na networking aj výmenu informácii. Účastníci sú vyberaný tak, aby boli dostatočne rozdielni, vďaka čomu sa môžu navzájom od seba učiť a maximalizovať rozvojový charakter skupiny. Nezáleží na tom, či si študent, profesionál, či firma v ktorej pracuješ je malá alebo veľká. Možno máš sa len zaujímaš o budovanie komunít. Skupina je diverzná a hravo zapadneš.

GROWps - GROWNi pracovné skupiny fungujú zadarmo a s cieľom prepojiť uzavretú skupinu špecialistov a nadšencov okolo konkrétnej témy - pravidelne a na dlhšie obdobie tak, aby mohlo dôjsť k skutočnému spoznaniu sa, výmene skúsenosti a znalostí, riešeniu reálnych problémov a napredovaniu. Skupina je vedená skúseným ambasádorom, ale vyžaduje sa vždy interaktivita, trochu prípravy, iniciatíva a ochota zdieľať.

Ambasádori: Každá skupina je vedená odborníkom z danej oblasti, ktorý pôsobí ako facilitátor. Prináša svoje jedinečné skúsenosti a udáva rámec problematike. Zároveň zodpovedá za chod skupiny a zapájanie sa členov. Sú to najmä zaujímaví odborníci zo zahraničia, ktorí vedia priniesť pohľad zvonku.

Princípy GROWps:

Zapájame sa všetci: Vedľajším efektom pracovných skupín je aj komunita. Naučíš sa teda novým veciam a k tomu spoznáš nových inšpiratívnych ľudí, od ktorých sa môžeš učiť, a ktorí sa môžu učiť od teba.

Kamery sú podľa možnosti zapnuté: Prosíme účastníkov, aby mali zapnuté kamery, teda sa u nás nebudeš rozprávať so šedými štvorčekmi (aj keď samozrejme nie každý má technické vymoženosti, ktoré by dovoľovali zapnutie kamery, čo plne rešpektujeme).

Plne sa sústredíme: Snažíme sa, aby účastníci mohli venovať maximum svojej pozornosti stretnutiu. Preto aj dopredu plánujeme a komunikujeme stretnutia.

Tvoríme komunitu: Nie je to len o budovaní vedomostí, ale aj o tebe, o jednotlivcovi v skupine ľudí, ktorá sa snaží napredovať vpred. V skupine môžeš slobodne prichádzať s nápadmi, navrhovať témy a komunikovať s ľuďmi. 

Aktívne sa počúvame: Okrem toho, že získaš nové vedomosti, nápady, rady a zaujímavý network ľudí ako si ty, zlepšíš sa aj v počúvaní druhých. V tomto skille je málo expertov a preto aj táto skupina ti pomôže zlepšiť sa.

O ambasádorovi/ke

Lucia Haaszová

Lucia vyštudovala personálny manažment na Ekonomickej Univerzite v Bratislave a má za sebou široký záber viac ako 15 ročných skúseností v oblasti HR, ktoré nadobudla v globálnych korporáciách v komplexných a neustále sa meniacich prostrediach. Na súčasnej pozícií pôsobí ako Country HR Leader a člen Senior Management Boardu v spoločnosti IBM. Vo svojej práci presadzuje agilný prístup, inovatívne riešenia a aplikáciu design thinkingu. V centre jej záujmu sú strategické riešenia, ktoré prinášajú pozitívnu skúsenosť pre zamestnancov a leadrov.