GROWNi #DrivingChange: Tvorba podnikavej a tolerantnej spoločnosti

GROWNi #DrivingChange: Tvorba podnikavej a tolerantnej spoločnosti

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, startupy
18. máj 2021 o 18:00

Zaujíma ťa ako vznikala startupová scéna na Slovensku? Ako prvé naše firmy bodovali v Silicon Valley? Ako sa jedna taká, s názvom Vacuumlabs, rozrástla z pár zamestnancov na stovky po celom svete? Či chceš zistiť ako je na tom startupový a podnikateľský svet dnes a akú rolu v ňom zohráva Slovensko? Príď na uzavretú ONLINE diskusiu s Matejom Ftáčnikom, spoluzakladateľom a CEO Vacuumlabs

Neváhaj a registruj sa: https://leaforg.formstack.com/forms/matej_ftacnik

#drivingchange
vacuumlabs
startups
tolerancia

Popis

Registruj sa na uzavretú interaktívnu diskusiu už 18. 05. o 18:00. Zisti ako a prečo, Matej, založil prvý Startup Weekend na Slovensku, prebojoval sa so svojím startupom do Ameriky, vrátil sa späť a začal budovať slovenskú startupovú scénu, spoluzaložil dnes už medzinárodnú firmu zo Slovenska a vytvoril medzinárodnú digitálnu banku pre LGBT+ ľudí. Dozvieš sa viac čo sú jeho lessons learned z biznisu, aké má skúsenosti s etickým podnikaním na Slovensku a vo svete či ako vníma tolerantnú, rešpektujúcu spoločnosť.

Registruj sa: https://leaforg.formstack.com/forms/matej_ftacnik

Počet miest je limitovaný.

Priebeh eventu: Prvá polovica je diskusia medzi Matejom a Braňom. Následne budeš mať ďalšiu hodinu na riešenie tvojich otázok, s ktorými ti Matej rád pomôže.

Diskusia je realizovaná v spolupráci s Websupport.


Tešíme sa na teba!

Vacuumlabs stále rozširuje team, okrem developerských pozícií na GROWNi nájdeš aj sales, či finance pozície : https://growni.sk/orgs/vacuumlabs-s-r-o

O autorovi

Matej Ftáčnik

Matej Ftáčnik je spoluzakladateľ a CEO Vacuumlabs, fintech inovátor a slovenský EY technologický podnikateľ roka 2019.

Stál pri zrode slovenskej startupovej scény, na ktorej je neustále aktívny prostredníctvom prvého slovenského FinTech Hubu a coworkingu The Spot. V súčasnosti sa venuje aj témam diverzity a inklúzie a podpore LGBT+ komunity na Slovensku. Vacuumlabs pod jeho vedením vyrástla na globálneho poskytovateľom fintech riešení s tímom viac ako 290 talentov, pracujúcich pre viac ako 60 klientov z celého sveta, od San Francisco po Tokio. Medzi najzaujímavejšie projekty patrí vytvorenie digitálnej banky v Hongkongu, online kalkulačky na výpočet uhlíkovej stopy pre fintech Doconomy alebo krypto peňaženky Yoroi pre Cardano. Stojí tiež za projektom Daylight, prvou digitálnou bankovou platformou pre LGBT+ komunitu v USA.